Yönetim Kadrosu

Yönetim Kadrosu

 • Mürsel Özçelik

  Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

 • Ertan Kirez

  Mali İşler Direktörü

 • Fatih Erünsal

  Satış Pazarlama Direktörü

 • Necmi Ön

  Satış Pazarlama Direktörü

 • Ender Köse

  Tedarik Zinciri Direktörü

 • Yasemin Budak

  BT ve İş Geliştirme Direktörü

Mürsel Özçelik

Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

1968 yılında Malatya’da doğan Mürsel ÖZÇELİK, 1986 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında üniversite arkadaşları ile Penta Bilgisayar’ı kuran ÖZÇELİK Penta Teknoloji Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Ertan Kirez

Mali İşler Direktörü

1974 yılında İstanbul’da doğan Ertan KİREZ, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nden 2011 yılında ise Sabancı Üniversitesi Ekonomi-Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldu. Mesleki kariyerinde 1998 yılında Bankacılık sektörü ile başlayan KİREZ, 2009 yılında Penta Teknoloji’ de Finans Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2009 yılından bu yana çeşitli kademelerde görev alan KİREZ, Ekim 2011 tarihinden itibaren Mali İşler Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Fatih Erünsal

Satış Pazarlama Direktörü

1978 yılında İstanbul’da doğan Fatih ERÜNSAL, 2002 yılında Fatih Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine Bilişim sektörü ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan ERÜNSAL, 2010 yılından itibaren Satış & Pazarlama Direktörü olarak görevine devam etmektedir. ERÜNSAL aynı zamanda 2010 yılında Harvard Üniversitesi’nde Extension Programına katılım sağlamıştır.

Necmi Ön

Satış Pazarlama Direktörü

1962 yılında Ankara’ da doğan Necmi ÖN, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme bölümünden 1984 yılında mezun oldu. Aynı yıl Biltam A.Ş.’de Saha Mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. 1986’da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme yüksek lisans programını tamamladı. Sistem Destek Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü ve Büyük Müşteriler Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendiği Biltam’dan 1996 sonunda ayrılan ÖN, ProNetwork’ün kurucu ortaklarından biri olarak Probil grubuna katıldı. Ekim 2011'de Probil'in Netaş tarafından satın alınmasıyla Netaş'ta CTO olarak görev yaptı. Özel sektör ve kamu sektöründeki pek çok firmaya kurumsal yazılım, ses/video, data, çağrı merkezi ve güvenlik altyapısı projelerinin gerçekleştirilmesinde görev alan Ön, Şubat 2015 itibariyle Penta yönetimine katılmıştır.

Ender Köse

Tedarik Zinciri Direktörü

1969 yılında Manisa’da doğan Ender KÖSE, 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine 1993 yılında Penta Teknoloji ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan KÖSE, 2011 yılından itibaren Tedarik Zinciri Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Yasemin Budak

BT ve İş Geliştirme Direktörü

1973 yılında İstanbul’da doğan Yasemin BUDAK, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine Bankacılık sektörü ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan BUDAK, 2012 yılından bu yana Penta Teknoloji’de BT ve İş Geliştirme Direktörü görevini sürdürmektedir.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

E-BÜLTEN

Bizden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun

BİZİ TAKİP EDİN