Penta Teknoloji’ye Intel’den İnovasyon Ödülü

Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarından Penta Teknoloji, Intel’in Avrupa, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (EMEA) Bölgesi’nden toplam 32 dağıtıcının katılımıyla Roma’da gerçekleştirilen Intel Dağıtıcı Konferansı’ndan Türkiye’ye ödülle döndü.

Intel EMEA Bölgesi’nde farklı kategorilerde toplam 9 ödülün dağıtıldığı ödül töreninde, Penta Teknoloji İnovasyon kategorisinde ‘’Entegre Eğitim Çözümlerini İlk Olarak Pazara Sunan Dağıtıcı’’ olarak ödüle layık görüldü. Penta Teknoloji, söz konusu etkinlikten evine ödülle dönen tek Türk şirketi oldu.

Penta Volume Grubu Satış Pazarlama Direktörü Fatih Erünsal ödülle ilgili olarak “Penta Teknoloji olarak klasik bir dağıtıcı olmaktan öte katma değer sağlayan, fark yaratan ve inovatif bir yaklaşımla üreticilerimize ve müşterilerimize hizmet etmek, birlikte bir sinerji yakalamak önceliğimizdir. Bu bağlamda inovasyon ödülü son yıllarda aldığımız en anlamlı ödüllerdendir. Bu ödül, üreticilerin hangi konulara ağırlık verdiği ve ne tür çalışmaları değerli bulduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Yeni teknolojileri kanala en hızlı duyuran lider dağıtıcı olarak, gelecekte de bu tür pilot uygulamalarla yeni iş alanları geliştirmeye öncelik vereceğiz.’’ dedi.


 Dosyayı indirmek için tıklayınız

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN