API Entegrasyonu ile "Veeam" siparişlerine hız kattık

Penta Teknoloji olarak, veri yönetimi ve kurtarması ile veri koruma ve güvenliği disiplinlerini birleştiren dünyanın en büyük veri güvenliği-bulut yedekleme şirketlerinden Veeam Software’in, ürün sipariş süreçlerine hız katan son derece önemli bir adım attık.

Veeam API (Application Programming Interface-Uygulama Programlama Arayüzü) entegrasyonu sayesinde, alınan tüm siparişler Penta Teknoloji’nin SAP ile entegre çalışan B2B e-ticaret platformu Bayinet üzerinden daha hızlı bir şekilde Veeam sistemine otomatik olarak iletebilecek. Böylece şirketimize gelen siparişlerin işlenme ve lisans oluşma süresi, manuel sipariş işlemlerine göre çok daha hızlı hale gelecek. Bayilerin siparişi oluşturduğu ilk andan itibaren kısa sürede lisans bilgisine ulaşabildiği sistemin ileri aşamalarda daha da geliştirilerek, bayilerin Bayinet aracılığıyla doğrudan Veeam sistemine sipariş verebileceği bir yapıya kavuşturulmasını amaçlıyoruz.

Projeyle ayrıca bayilerden gelen ve Penta Teknoloji tarafından Veeam’e iletilen sipariş bilgilerinin de standart bir hale getirilmesi sağlandı. Tüm faturalama sürecinin kontrolünün ve onayının önceden tamamlanması sayesinde, lisanslar hem hızlı bir şekilde hem de doğrudan fatura edilebiliyor.

Dağıtıcısı olduğumuz diğer markalarla hayata geçirdiğimiz dijitalleşme çalışmalarındaki tecrübelerinden de faydalandığımız bu projeyle, “EMEA Bölgesinde Veeam ile API Entegrasyonu Gerçekleştiren İlk Dağıtıcı” olmanın gururunu yaşıyor; hayatlarını kolaylaştırmak üzere iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN