Autodesk'in sektörel çözüm paketlerini tanıtmak için basınla bir araya geldik

Radisson Blu Bosphorus’ta gerçekleştirdiğimiz basın toplantımızla, Autodesk’in sektör gereksinimlerine yönelik geliştirdiği ve en temel Autodesk yazılımlarını içeren geniş ürün yelpazesine daha esnek ve daha kolay erişimle abone olabilmenin yeni yolu olan Sektörel Çözüm Paketleri’ni basın mensuplarına tanıttık.

Sektörel çözüm paketleri aşağıdaki 3 farklı sektöre özel olarak piyasaya sürüldü.

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi – Yapı tasarımı, altyapı ve inşaat için gerekli BIM araçları tek bir sette. Çözüm paketinin içindeki başlıca ürünler: Revit, AutoCAD and AutoCAD Civil 3D.

Ürün Tasarımı Çözüm Paketi – Ürün ve fabrika tasarımı için gerekli tasarım ve mühendislik araçları tek bir sette. Çözüm paketinin içindeki başlıca ürünler: Inventor Professional, AutoCAD, Navisworks Manage, Fusion 360 gibi bulut tabanlı tasarım araçları.

Medya ve Eğlence Çözüm Paketi – Medya & Eğlence içeriği oluşturmaya yönelik kapsamlı yaratıcı araçlar tek bir sette. Görsel efekt ve oyun geliştirme profesyonelleri için 3B animasyon araçları bir arada. Çözüm paketinin içindeki başlıca ürünler: Maya, 3ds Max.

Sektörel çözüm paketleri en güncel yazılımlara ve geliştirmelere kesintisiz erişim sunmanın yanı sıra, esnek uzunluklu abonelik (üç aylık, yıllık veya çok yıllık) seçenekleri, bulut hizmetleri, teknik destek ve yazılım yönetim araçlarıyla da müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Simülasyon ve veri yönetim araçları gibi çözüm paketinde bulunmayan farklı uzmanlık yazılımlarına, gereksinim oluşması halinde, müşteriler tekil ürün ve bulut hizmetlerine de abone olabilecekler.

Sektörel çözüm paketlerinin pazara sürülmesiyle, Autodesk, Tasarım ve Yaratım Suite’lerinin satışını sonlandırdı. Bununla birlikte, bakım anlaşmalı kalıcı ürüne sahip iş ortaklarının sözleşmelerini yeniledikleri süre boyunca güncel sürüme erişim hakkı korunuyor olacak.

Sektörel çözüm paketleri hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.autodesk.com.tr/collections


MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN