Bayinet Mobil yenilendi

Türkiye’de BT sektörünün ilk B2B e-ticaret sitesi olan Bayinet, yenilenen mobil uygulaması Bayinet Mobil ile kullanıcılarına sayısız yenilik ve geliştirilmiş özellik sunuyor. Penta Teknoloji tarafından, son yazılım teknolojisi ile geliştirilen Bayinet Mobil, kullanıcı dostu yeni yapısının yanında iş ortaklarına daha esnek çalışma imkanı sağlayacak geliştirmeler içeriyor.

Yenilikler arasında; mobil cihazınızın kamerasıyla ürün barkodlarını arama yapabilme özelliği öne çıkıyor. Aktif sipariş takibi ve teslimat sürecinde sevkiyatların haritadan izlenebilmesi de kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

Çoklu dil desteği ile gelen uygulama, Sık Sorulan Sorular, Banka Hesap Bilgileri, İletişim, Döviz Kurları, Temsilcilerimiz gibi bilgilendirme ekranlarına hızlı ve kolayca erişim sağlıyor. Kayıtlı bayi olmadan da Misafir kullanıcı olarak ürün incelemesi yapabilmek de uygulamanın önemli özelliklerinden.

Bütün bunların yanında kullanıcılar Mobil Bayinet’e özel kampanyalardan da faydalanabilecek ve anlık bildirim özelliği ile tüm avantajlardan anında haberdar olabilecek.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN