Bilişim 500 Araştırması’ndan yedi ödülle döndük

Bu yıl 18.si gerçekleşen bilişim sektörünün en geniş kapsamlı araştırması olan ''Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması'' sonuçları açıklandı. Türkiye’nin önde gelen 500 bilişim şirketinin yer aldığı listede, Bilgi Teknolojileri kategorisinde 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz ciromuzla üçüncü sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bunun yanı sıra 6 ana kategoride de birinciliği elde ederek kurulduğumuz günden bu yana, koyduğumuz hedeflere yaklaştıkça hep daha ilerisini hedeflediğimizi göstermiş olduk. Sadece cirosal olmayan bu ilerleme daha ideal bir şirket yapısı, şirketin pazardaki algısı, daha verimli iş süreçleri, daha mutlu müşteri ve çalışanlar için konulan hedeflerin bütününü kapsıyor.

Katma değerli dağıtıcılık ilkemizle son teknolojileri ve müşteri eğilimlerini yakından takip ederek fark yaratan çözümler geliştiriyoruz. Sunduğumuz uçtan uca çözümler, tam donanımlı teknoloji merkezimiz ve teknik uzmanlarımızla iş ortaklarımızla her adımda beraber ilerliyoruz. 

Sektörümüzün dinamik yapısı, hedeflerimize her geçen gün yenilerini ekliyor. Bu hedeflere giden yolda, siz değerli iş ortaklarımızla ilerleyeceğiz. 

Birinci sırada yer aldığımız kategoriler:

  • Sunucu Kategorisi
  • Çevre Birimleri Kategorisi
  • Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri Kategorisi
  • Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı Kategorisi
  • Tablet ve Taşınabilir Bilgisayar Kategorisi
  • Tüketim Malzemeleri Kategorisi

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN