DELL EMC iş ortaklarımız ve sektörel basınla bir araya geldik

penta_dell_emc

DELL EMC ve Penta Teknoloji İş Birliği Toplantısı'nı 20 Temmuz 2017 tarihinde Radisson BLU Ortaköy’de, DELL EMC iş ortaklarımız ve sektörel basının katılımı ile gerçekleştirdik.

DELL EMC ve Penta Teknoloji iş birliği ve yeni dönem hedeflerinden bahsedilen etkinlikte, Penta Teknoloji'nin “Value” vizyonu ve iş ortaklarına sunduğu satış öncesi katma değerli hizmetler de aktarıldı. Ayrıca, DELL EMC’nin Bütünleşik Altyapı Çözümleri, Veri Koruma, Fiziksel Güvenlik & CCTV ve Yapısal Olmayan Veri için Isalon & ECS başlıkları da toplantının diğer konularındandı.

Dell EMC Türkiye distribütörü Penta Teknoloji

Uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz Dell Technologies, 2016 Eylül ayı itibari ile EMC şirketi ile birleşme sürecini tamamladı. Bilişim dünyasındaki tüm zamanların en büyük satın alması olarak kayıtlara geçen bu gelişmenin sonucunda, tüm Dell EMC ürün, çözüm ve servislerinin dağıtımına Dell EMC Türkiye distribütörü olarak Haziran 2017 itibarı ile başladığımızı duyurmuştuk. Bu distribütörlük ile, Dell EMC portföyündeki Unity, VxRail, Isilon, DataDomain, Recoverypoint, VPlex ve ECS gibi çözümlerin tüm Türkiye’de dağıtımını iş ortaklarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN