Hewlett Packard Enterprise ‘’2016 - Yılın Dağıtıcısı’’ ödülü Penta Teknoloji’nin!

Penta Teknoloji Merkezi’yle sunduğumuz katma değerli çözümlerimiz ve Türkiye’de en yüksek ciroyu gerçekleştiren dağıtıcı olmamız nedeniyle Hewlett Packard Enterprise (HPE) Orta Doğu ve Orta Afrika Bölgesi’nde ‘’2016 - Yılın Dağıtıcısı’’ ödülüne layık görüldük.

İş ortaklarımız ve iş ortaklarımız yoluyla son kullanıcılarına sunduğumuz katma değerlerden biri de uçtan uca çözümlerin gerçek dünyadaki simülasyonu amacıyla hazırlanmış, tam donanımlı bir teknoloji merkezi olan Penta Teknoloji Merkezi’dir (PTM). PTM’nin ana amacı, Penta iş ortaklarına ve onların son kullanıcılarına tam bir iş çözümü sunulması; demolar, kavram kanıtlama çalışmaları ve ürünlerle ilgili farklı senaryoların sergilenmesi; donanım ve yazılım birlikteliklerinin sunumları yapılarak uçtan uca çözümler ortaya konulmasıdır.

2015 yılının sonlarında hayata geçirmiş olduğumuz PTM, tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap bulabilecek bir kurguyla hazırlandı. Bir sene gibi kısa bir sürede çalışmalarımızın olumlu dönüşlerini alıyor olmanın gururunu taşıyoruz.

penta_hpe_odul

penta_hpe_odul


MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN