Kodak Alaris’in Yetkili Türkiye Distribütörü Olduk

Her ölçekteki işletmeye uygun bilgi yakalama çözümleri ve kapsamlı tarayıcı portföyü ile günümüz işletmelerinin belgeleri dijital ortama sorunsuz bir şekilde aktarmasını sağlayan Kodak Alaris, teknolojinin gelişmesiyle birlikte karşılaşılan veri karmaşasını kolaylıkla yönetilebilen bir bilgi yakalama sürecine dönüştürüyor.

Gerçekleştirilen dağıtıcılık anlaşması hakkında memnuniyetini dile getiren Kodak Alaris Türkiye Müdürü Mustafa Gökhan Yenigün, Kodak Alaris’in kullanıcılara dijital dönüşüm alanında sunduğu avantajlar hakkında şu sözleri dile getirdi: “Global bir teknoloji sağlayıcısı olarak, şirketlere on yıllardır bilgi yakalama çözümleri sunuyoruz ve sürekli artan veri akışlarını kolaylıkla yönetmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimizin bu veri karmaşasını güçlü bir avantaja dönüştürmesine yardımcı olabilecek zengin bir portföye ve dijital dönüşüm alanında uzman bir ekibe sahibiz. Gelen evrak otomasyonu, form işleme, müşteri kazanımı ve mobil tarama gibi iş dünyasının birçok ihtiyacına uygun, uçtan uca bilgi yönetimi çözümleri sunuyoruz.”

Kodak Alaris’in sağladığı bilgi yakalama çözümleri; servis büroları, posta odaları, finans departmanları ve sigorta acenteleri gibi yüksek miktarda veri akışına sahip olan işletmeler için idealdir. İnternet ve mobil tabanlı tarama çözümleri ise, tek bir tarayıcının birden çok kişi tarafından kullanılmasının ya da tarama işlemlerinin farklı konumlarda gerçekleştirilmesinin gerektiği departmanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ayrıca, Kodak Alaris tarayıcıları ve yazılımlarının sahip olduğu gelişmiş form işleme özelliği sayesinde, normalde uzun zaman alan bilgi yakalama ve bu bilgileri dijital ortama geçirme işlemleri, birkaç saniye içinde tamamlanabilen otomatik bir süreç haline gelir. Bu otomasyon; bankalar, hastaneler ve sigorta acenteleri gibi müşteriler ile yüz yüze iletişim halindeyken form bilgilerinin sisteme girildiği ve uzun süren manuel girişlerin müşteri kazanımı süreçlerini negatif olarak etkilediği sektörler için büyük önem taşır.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN