McAfee çözümlerini Türkiye pazarına sunacağız

Penta Teknoloji olarak, cihazlardan bulut sistemlerine kadar geniş yelpazede güvenlik çözümleri sunan McAfee’nin resmi distribütörü olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

Bu iş ortaklığıyla, yaygın dağıtım ağımızla McAfee’nin dijital güvenlik çözümlerini bireysel ve küçük işletmelerin içinde bulunduğu geniş bir tüketici kitlesine ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Özellikle COVID-19 sürecinde alınan fiziksel önlemler doğrultusunda, uzaktan çalışma ve eğitimin yaygınlaşmasıyla evlerde internet kullanımı ve bu süreçlere bağlı olarak güvenlik sorunlarında görülen artışın siber güvenlik ürünlerine olan ihtiyacın artmasıyla iş ortaklarımıza McAfee güvenlik yazılımlarını Penta Teknoloji güvencesiyle müşterilerine sunabilecekleri bir satış kanalı açmış olduk.

Bu anlaşmayla birlikte ayrıca; tüketicilere, kurumlara, küçük ve büyük işletmelere, gelişmiş güvenlik çözümleri sunan McAfee’nin, bireysel ve küçük işletmelerin kullanımları için tasarlanan ürünlerin dijital lisanslarının dağıtımını da gerçekleştirebileceğiz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN