Penta Teknoloji, Adobe’nin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı oldu

adobe_penta

Penta Teknoloji olarak 2013 yılından bu yana yetkili distribütörlüğünü üstlenmiş olduğumuz Adobe’nin 3 Haziran 2017 tarihi itibariyle “Türkiye Tek Yetkili Distribütörü” olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

Adobe Türkiye tek yetkili distribütörü olarak grafik ve web tasarım, medya, pazarlama, belge yönetimi, web konferans ve dijital yayıncılık alanlarında lider yazılım geliştiricisi Adobe’ nin sektöründeki başarısını katma değerli hizmetlerimizle çok daha ileri taşıma hedefi ile çalışıyoruz.

Adobe Creative Cloud lisanslarıyla, ekipler için sunulan avantajlı çözümler kapsamında; grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme araçları ve bütün bu araçları içerik olarak besleyecek olan Adobe Stock içerik sağlayıcı ürünü ile tasarımlarda kaliteli ve telif hakkı ödenmiş görselleri kullanma imkanı sağlar. Aynı zamanda Acrobat ürün ailesiyle belge güvenliği ve belge iş akışı konularında kurumlar ve ekipler için çözümler sağlar. Ekiplerin iş süreçlerine yönelik, ortak çalışma alanları proje paylaşımları ve bağımsız lokasyon özgürlüğü sağlayan mobil yazılımlarla istenen yerden çalışma imkanı sunan komple bir çözüm içerir. Birçok lisans ve uygulamaların yer aldığı bir paket halinde ya da tekil lisans olarak tercih edilebilir.

Adobe Connect Web Konferans yazılım hizmetleri, işbirliği, sanal sınıflar ve büyük ölçekli web seminerleri için etkileyici yeni nesil çevrimiçi toplantı deneyimleri sunan bir platformdur. Sadece URL linki ile toplantılara kolayca gerek masaüstü gerek mobil cihazlardan (IOS, Android, Blackberry) katılım sağlanır.

Adobe Experience Manager(Mobile) sayesinde dijital deneyim yönetimi ile tam entegrasyon sağlanarak etkili mobil uygulamalar oluşturulabilir, yönetilebilir ve sunulabilir. AEM Mobile, şirketlerin mobil uygulamaları geliştirmelerini ve fark yaratan deneyimleri sunmalarını kolaylaştırır.

Adobe Hakkında – Medya sektörü için dünyanın lider tasarım yazılımları şirketi

Adobe Systems, 1982 yılında California U.S. de kurulan, 2015 yılında da Macromedia’yı bünyesine katarak medya sektöründe dünya çapında, en büyük tasarım araçlarını üreten ve alanında liderliğini sürdüren şirkettir. Adobe grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme, web konferans ve dijital yayıncılık alanlarında kurumlara kurumsal araçlar sunarak, aynı zamanda kurumlara pazarlama ve belge yönetiminde sunduğu çözümleri ile sektörde en yaygın kullanım hacmine sahip olarak günden güne lider olduğu alanda pazarı yönlendirmeye devam etmektedir.

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN