Penta Teknoloji, Autodesk’in dünya çapındaki öncü dağıtıcılarından

Autodesk, bu sene Kopenhag’da gerçekleştirilen Autodesk OTx Kanal Etkinliği’yle iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde 2017 yılının en başarı iş ortakları ödüllerini aldı. Autodesk Türkiye tek yetkili distribütörü Penta Teknoloji olarak Autodesk web servis hizmetlerinin entegrasyonunda dünya çapında ilk üç iş ortağından biri olarak “Autodesk Web Servislerinde Öncü Dağıtıcı” ödülüne layık görüldük.

Ödül ile ilgili olarak Genel Müdürümüz Mürsel Özçelik “Autodesk ve Penta ekiplerinin koordine çalışmaları sonucunda, hayalini kurduğumuz operasyon ve iş akış verimliliğine ulaşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Autodesk'in web servis hizmetlerini duyurduğu ilk günden beri, bu projenin abonelik iş modelimizin merkezinde olacağını düşünerek yatırımlarımıza başladık. Yazılım lisansında abonelik satış modelini üretici entegrasyonlarıyla destekleyerek, operasyon maliyetlerimizi neredeyse sıfıra düşürdük. Bu sayede, insan kaynağımızı tekrarlayan operasyonel süreçler yerine, daha katma değerli görevlerde değerlendirme fırsatımız oldu. Penta olarak, dijitalleşmeyi çok önemsiyoruz. Yeni motivasyonumuz, bu yeteneklerimizi hız kesmeden iş ortaklarımızın da kullanımına sunarak işlerini büyütebilmelerini sağlamak. Penta Abonelik Yönetimi de bu çerçevede tamamen kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz bir proje. İş ortaklarımızdan olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu nedenle bu yöndeki yatırımlarımız da devam edecek. Penta’nın dijitalleşme yolculuğu boyunca yanımızda olan üreticimiz Autodesk’e ve iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür etmek isterim.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

autodesk_odul

Autodesk Orta Doğu ve Türkiye Bölge Kanal Müdürü Hassan Aoun “Bu gerçekten müthiş bir başarı! Bu ödüle layık olmak ve Autodesk Web Servisleri entegrasyonunda dünya çapındaki en iyi üç ortağından biri olmak için emek sarf eden tüm Penta ekibini tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Yükselen Ülkeler Kanal Müdürü Jarek Olszewski ise “Bu haklı başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum! Web hizmetlerinin uygulamaya koyulması konusunda en başından beri süreçlere yakından dahil olma fırsatım oldu. İdari ve operasyonel süreçleri otomatikleştirme konusundaki istekliliğiniz ve proaktif yaklaşımınız tüm Autodesk ekibi için gerçekten ilham vericiydi. İş süreçlerinizdeki hızlılığınız ve verimliliğiniz sebebiyle yeni web hizmetlerinin geliştirilmesi konusundaki iş birliğinizle süreçlerimize büyük katkı sağladınız. Gösterdiğiniz bu yaklaşım, işletmelerin büyümesi için çok büyük önem taşıyan, bizim “radikal iş birliği” adını verdiğimiz olgunun adeta bir örneği niteliğindeydi. Bu verimli iş birliğinde emeği geçen tüm Penta ekibine teşekkürler.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN