“Penta Teknoloji Buluşmaları” ile şehrinize geliyoruz


penta_teknoloji_buluşmaları

Türkiye distribütörü
olduğumuz 50’yi aşkın küresel markanın dağıtıcılığının yanı sıra satış kanalımıza pek çok katma değerli hizmeti de beraberinde sunuyoruz. Yakın dönemde bu hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik: “Penta Teknoloji Buluşmaları”.

Penta Teknoloji Buluşmaları kapsamında, tek bir markaya odaklanmak yerine birden fazla marka ile katılımcıya daha geniş bir içerik sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz buluşmalarda Penta bayileri aynı gün içinde birden çok markayla bir araya gelme fırsatı bulurken, üreticilerimiz de hedef kitlesi ile buluşuyor.

Değer Katan İş Ortağınız – Penta Teknoloji

Bu buluşmalarını ilkini 18 Mayıs 2017 tarihinde İzmir’de gerçekleştirdik. Swiss Otel’de gerçekleştirilen buluşmada Penta İzmir bayileri ASUS, Seagate ve Xerox ile bir araya geldi. 24 Mayıs 2017 tarihinde Penta Adana bayileri için Divan Otel’de gerçekleştirilen ikinci buluşmamızda ise bayilerimiz ASUS ve Seagate ile bir araya geldi. Yüksek katılım ile gerçekleşen buluşmalar iş ortaklarımız tarafından oldukça beğenisi topladı.

Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik konuyla ilgili olarak “Bayilerimiz ve dağıtıcısı olduğumuz markalar arasında bir köprü konumunda olarak aralarındaki iletişimi sağlamak öncelikli görevlerimizden biri… Bu amaçla planlanan Penta Teknoloji Buluşmaları beklenenin üzerinde gerçekleşen katılımla doğru bir hizmet olduğunu kanıtlamıştır. Hedefimiz Türkiye’nin birçok ilinde birden fazla buluşma gerçekleştirmektir.”

Penta Teknoloji Buluşmaları farklı illerde, farklı konularla ve zengin katma değerli içeriği ile devam edecek.

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN