Penta Teknoloji, DELL Technologies ve EMC Birleşmesi ile yeni bir dağıtıcılığa daha imza attı


dell_emc


Uzun yıllardır dağıtıcılığını üstlendiğimiz Dell Technologies, 2016 Eylül ayı itibari ile EMC şirketi ile birleşme sürecini tamamladı. Bilişim dünyasındaki tüm zamanların en büyük satın alması olarak kayıtlara geçen bu gelişmenin sonucunda, Penta  Teknoloji olarak tüm Dell EMC ürün, çözüm ve servislerinin dağıtımına Dell EMC Türkiye distribütörü olarak Haziran 2017 itibarı ile başladığımızı gurur ve mutluluk  ile duyururuz. Dell Technologies ile yakaladığımız başarıyı, Dell EMC ürün ve çözümleri ile çok daha ileriye taşıyacağımıza inancımız tamdır.

Penta Teknoloji’nin katma değerli dağıtıcılık vizyonuna paralel olarak, bu birleşmenin sebebinin, pazardaki beklentilerinin değişmesiyle birlikte müşterilerin değişen ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek olduğunu belirten Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu, “Müşteri artık altyapı olarak servis ve uygulamalı mühendislik gibi taleplerini bütün karşılayabileceği, uyumluluk problemleri ve diğer teknik sorunlarla uğraşmayacağı, ölçeklenebilir mimarisiyle her yük altında beklediği performans verebilecek çözümlere ihtiyaç duyuyor. Birleşmeyle Dell’in sunucu, EMC’nin depolama ve Vmware’in sanallaştırma yeteneklerini bir arada sunabilen bir yapıya dönüşmemiz bize büyük avantaj sağlayacak.” diyor.

Değer katan iş ortağınız olarak, Dell EMC portföyündeki Unity, VxRail, Isilon, DataDomain, Recoverypoint, VPlex ve ECS gibi çözümlerin tüm Türkiye’de dağıtımını, siz değerli iş ortaklarımız ile gerçekleştireceğiz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN