Penta Teknoloji ve Legrand’dan iş ortaklığı

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand ile yapısal kablolama ürün ailesinin Türkiye genelinde dağıtımı için distribütörlük anlaşması imzaladık.

legrand

Gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla, kurumsal alanda iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına yapmış olduğumuz atılımlara bir yenisini daha eklerken; Legrand markasının kalitesi ve geniş ürün ailesiyle yapısal kablolama ürünleri tarafında da iddialı konumu geldik.

Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Fatih Erünsal, “Uçtan uca çözümler sunan, kalitesini kanıtlamış ve tüm Legrand ailesi ile tam uyumlu ürünleri, ülkemizdeki güçlü yapılanması ve sağladığı 25 yıllık sistem performans garantisi ile Legrand’ın portföyümüzde yer alacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Dağıtım alanındaki bilgi birikimimiz ve gücümüzle kurumsal alandaki hedeflerimize en kısa sürede ulaşacağımıza inanıyorum.” dedi.

LCS Legrand Kablolama ve Estap Kabin Sistemleri Satış Müdürü Ali Yay ise iş ortaklığımızın sektöre yararlı olacağının altını çizdi. Legrand’ın dünyada söz sahibi bir marka olduğunu anımsatan Yay, “Değerli iş ortağımız Penta Teknoloji’nin yapısal kablolama alanında Legrand kalitesini Türkiye’de en geniş kitlelere, en hızlı şekilde ulaştıracağına güvenimiz tamdır. Bu noktada alanında uzman bir markayla çalışıyor olmaktan oldukça mutluyuz ve bu ortaklığımızın hem iki markaya hem de sektöre yarar sağlayacağı görüşündeyiz.”

Legrand Kimdir? - Legrand Hakkında

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 215 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır. www.legrandgroup.com.tr

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN