Penta Teknoloji’ye Huawei’den “Teknik Yetkinliği En Yüksek İş Ortağı” Ödülü!

Huawei tarafından 14 Mart 2019 tarihinde Swissôtel Bosphorus’da düzenlenen gala yemeği ve ödül töreninde 2018 yılının değerlendirilmesi ve 2019’un vizyonu paylaşıldı. Gala yemeğinin ardından düzenlenen ödül töreninde Penta Teknoloji olarak “The Best Technical Capability Award” (Teknik Yetkinliği En Yüksek İş Ortağı) ödülüne layık görüldük.
huawei-odul

Huawei Enterprise Business Group Ülke Müdürü Robben Zeng kazandığımız ödül ve yürüttüğümüz iş ortaklığı ile ilgili: “Penta, ilk işbirliği yaptığımız 2011 yılından bu yana, Huawei EBG partner eko sistemine katkılarını arttırarak sürdürmüş ve 2018 yılında ekibinin aldığı en üst seviye Huawei sertifikaları ile en yetkin distributor ödülümüzü almıştır. Penta ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Ödülü Türkiye Huawei Enterprise Ülke Müdürü Robben Zeng’den alan Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Fatih Erünsal “Katma değerli hizmetlerimiz, sunduğumuz çözümler ve güçlü insan kaynağımızla bizler her zaman tüm iş ortaklarımız için bir değer yaratma çabası içindeyiz. Bu bağlamda yaptığımız yatırımların olumlu geri dönüşlerini almaktan memnuniyet duyuyoruz. Umuyoruz ki her geçen gün tüm paydaşlarımızı ileri taşıyarak daha nice başarılara beraber ulaşırız.” değerlendirmesinde bulundu.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN