Penta Teknoloji’ye IBM’den “Yılın Distribütörü” Ödülü

IBM tarafından 18 Nisan 2019 tarihinde Swissôtel Bosphorus’da düzenlenen zirvede, katılımcılara 2018 yılının başarılı projeleri ile ilgili bilgi verilirken, gelecek döneme ait vizyon ve hedefler aktarıldı. Etkinlik sonunda düzenlenen ödül töreninde Penta Teknoloji olarak, 2018 yılında göstermiş olduğumuz başarıya istinaden verilen “Distributor of the Year” (Yılın Distribütörü) ödülünü Genel Müdürümüz Mürsel Özçelik, IBM Türkiye Genel Müdürü Volkan Sözmen’in elinden aldı.

IBM Türk Küresel Çözüm Ortakları Ülke Lideri Oral Tuntaş, şirket vizyonunu ve yürüttüğümüz iş ortaklığına ilişkin görüşlerini "2019 yılı önceliklerimiz arasında dijital dönüşüme ayak uydurmak ve bunu yaparken de IBM ekosistemimizi büyütmek geliyor. Yeni çözüm ortakları kazandırma ve yeni endüstrilere yayılma konusunda IBM yazılım ve donanım gelirlerine katkılarından dolayı Yılın Distribütörü ödülüne layık görülen Penta Teknoloji'ye teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim." şeklinde ifade etti.

Penta Teknoloji Satış Pazarlama Müdürümüz Gamze Okay ise ‘’IBM kognitif alandaki çözümleri ve dijital dönüşüm stratejileri ile, çözüm ortaklarına birçok alanda fark yaratan hizmetler sunan Penta Teknoloji’ye rehberlik etmektedir. Biz de Penta olarak, 2019 yılında da çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlayarak, satış ve pazarlama alanındaki katma değerli servislerimizi IBM’in uçtan uca çözümleriyle destekleyerek ilerlemeye devam edeceğiz.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN