V-Ray görselleştirme yazılımı üreticisi Chaos Group’un tek yetkili dağıtıcısı olduk

chaos_group

Dünyanın önde görselleştirme çözümü üreticilerinden Chaos Group’un Haziran 2017 itibari ile Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

V-Ray, 1997'de kurulan Chaos Group tarafından 3 boyutlu grafik uygulamaları için geliştirilmiş bir render motorudur. Fiziksel tabanlı işleme ve simülasyon yazılımı olan V-Ray, başta Autodesk® 3ds Max® olmak üzere, Autodesk Maya®, Autodesk Revit®, Rhinoceros, Maxon Cinema 4D, SketchUp, Softimage XSI ve Caligari trueSpace gibi çok sayıda 3 boyutlu grafik uygulamasına destek verir.

İmzalanan anlaşma doğrultusunda, iş ortaklarımız V-Ray ürünlerini Bayinet üzerinden satın alabilecekleri gibi, ara dağıtıcı olan bayilerden de temin edebilecekler. Ayrıca, V-Ray for SketchUp ve V-Ray for Cinema 4D ürünleri için, Penta Teknoloji iş ortaklarından FGA Mimarlık ana yetkili satıcı olarak atanmıştır.

Chaos Group kimdir? - Dünyanın önde gelen görselleştirme çözümü üreticilerinden

Chaos Group tarafından geliştirilmiş bir görselleştirme çözümü olan V-Ray, dünyanın en önde gelen tasarım stüdyoları, mimarlık firmaları, reklam ajansları ve görsel efekt şirketleri tarafından 3 boyutlu grafik uygulamaları için kullanılıyor. En yaygın kullanıldığı alan ise mimari görselleştirmelerdir. 1997'de kurulan Chaos Group’un Sofya, Los Angeles, Baltimore ve Seul'de ofisleri bulunuyor. V-Ray başta Autodesk® 3ds Max® olmak üzere Autodesk Maya®, Autodesk Revit®, Rhinoceros, Maxon Cinema 4D, SketchUp, Softimage XSI ve Caligari trueSpace gibi çok sayıda 3 boyutlu grafik uygulamasını destekliyor.
MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN