Yılın IBM Dağıtıcısı Penta Teknoloji

17 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen IBM Çözüm Ortakları toplantısında, Penta Teknoloji “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

“Yılın Distribütörü” Ödülü, Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik tarafından tüm Penta IBM İş Birimi adına alındı. Alınan ödül ile ilgili duydukları mutluluğu belirten Mürsel Özçelik, bu başarı için IBM Türkiye’ye, Penta IBM ekibine ve kendilerini tercih eden bayilerine teşekkür etti.

Penta Teknoloji IBM İş Birimi Pazarlama ve Satış Destek Müdürü Gamze Okay da, gelecek vizyonlarını şu şekilde değerlendirdi; “Penta, 2016 yılında da IBM’in globaldeki strateji ve vizyonu ile hizalanarak kognitif ve bulut alanlarındaki yatırımlarına devam ediyor olacak. IBM İş Birimi olarak; çözüm ortaklarımızı anlayarak, onların ihtiyaçlarını IBM’in uçtan uca çözümleriyle destekleyeceğiz ve tüm satış & pazarlama gücümüzü katma değer üretme; yeni müşteriler, yeni pazarlar bulma yönünde sarf edeceğiz.”

Sabancı Müzesi The Seed Venue de gerçekleştirilen etkinlikte 2015 yılının başarıları ödüllendirilirken, gelecek dönem ile ilgili olarak görüşler paylaşıldı. Watson ile başlayan kognitif dönemin iş dünyasını dönüştüreceği ve bu dönüşümün 2016 yılından başlayarak hem IBM Türk için, hem de IBM Çözüm Ortakları için doğuracağı yeni iş stratejileri ve fırsatları incelendi.

HEADQUARTERS

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

FOLLOW US