Zyxel’in Türkiye tek yetkili distribütörü olduk

Ağ teknolojileri alanında dünyanın en yenilikçi markalarından biri olan Zyxel’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk. Yeni kanal yapısıyla daha dinamik bir iş modeline kavuşacak olan Zyxel, Penta Teknoloji’nin tecrübesi ve yetkin hizmet ağıyla ürünlerini Türkiye genelinde daha çok müşteriye ulaştırmayı ve iş ortaklarına yeni satın alma fırsatları sunmayı hedefliyor. Penta Teknoloji olarak biz de Zyxel ile beraber büyümemizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz.

Zyxel

İmzalanan distribütörlük anlaşmasıyla ilgili olarak Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Fatih Erünsal: “Penta Teknoloji olarak, her biri kendi alanında lider, güçlü markalar ve çözümlerimiz ile sektöre hizmet veriyoruz. Dünyanın önemli teknoloji markalarından Zyxel ile iş ortaklığımızı yeni bir boyuta taşımanın heyecanı içindeyiz.  Zyxel, ağ çözümleri pazarına yön veren bir marka. Stratejik iş ortalığımızın ardından iki şirket arasında artan sinerjiyle, Zyxel’in Türkiye pazar payını daha da artıracağımıza, markanın gücüne güç katacağımıza inancımız tamdır. Güçlü kanal yapısı, alanında uzman iş ortaklarımız, finansal çözümlerimiz ve deneyimli çalışanlarımız ile beraber büyümemizi sürdürecek, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Zyxel İletişim Teknolojileri AŞ Head of Channel Tuğba Şişik ise şunları söyledi: “Zyxel Türkiye olarak doğrudan satışımız bulunmamakta. Türkiye genelinde bayi ağı ve çözüm ortakları aracılığıyla ürün ve hizmetlerimizi nihai tüketici ve kurumsal şirketlerle buluşturuyoruz. Yeni yapılanmanın ardından yolumuza tek distribütör ile devam etme kararı aldık. Hızla değişen bilişim sektöründe güvenilir ve uzun süreli iş ortaklığı kurmanın sırrı, uçtan uca bütün süreçlerin içine bizzat dahil olmaktan geçiyor. İş ortaklıklarında bu temel prensibi baz alıyoruz. Penta Teknoloji, sektörümüzün en köklü dağıtıcılarından biri olarak, geniş müşteri portföyü ve katma değerli çözümler sunmakta. Kendilerinin sektörümüzdeki tecrübesi ve yetkin hizmet ağı ile her yıl hızla büyüyen iş hacmimize ivme kazandırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz, Zyxel ürünlerine artık sadece Penta Teknoloji’nin güvencesi, gelişmiş satış ve servis  ağıyla sahip olabilecekler. Bulut tabanlı ağ çözümleri sunan bir şirket olarak; iş ortaklarının becerileri ile yatırımlarını artırmalarını sağlayan yeni iş modelleri üzerinde çalışıyoruz. Hizmet yelpazemizi genişletecek ilave yatırımları da hızlandırdık. Bu yeni işbirliğinin Penta Teknoloji ve Zyxel iş ortakları için hayırlı olmasını dilerim.” 

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojileri alanındaki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN