Utimate Ears ve Jaybird, Adım Adım’da

Adım Adım’ın 21 Ekim’de The Ritz Carlton Oteli’nde düzenlediği makarna partisinde Utimate Ears ve Jaybird markaları da yer aldı.
Utimate Ears-Jaybird
Ülke çapındaki sivil toplum kuruluşları ve koşu gruplarının katılımıyla düzenlenen etkinlikte, Utimate Ears’ın bluetooth hoparlörleri ve Jaybird’ün koşucular için özel olarak ürettiği kulaklıklar yoğun ilgi gördü. Adım Adım’ın iyilik peşindeki koşucularının arasında yer alan Bir Dilek Tut Derneği bünyesindeki Nilay ve Deniz Ersen ekibi, en etkileyiciyi hikayeye sahip olarak Utimate Ears ve Jaybird’den ödül almaya hak kazandı.
Utimate Ears-Jaybird.2
Mart 2008’de yurtdışında ‘charity run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumu olan Adım Adım Oluşumu, başta koşu olmak üzere yüzme, bisiklet, dağcılık gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamaktadır. Oluşum, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiren platformlar kurar, yönetir ve geliştirir.
Utimate Ears-Jaybird.3

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN