Baskı Çözümleri
Yönetimi

Penta Baskı Çözümleri Yönetimi, müşterilerin yazıcı kullanımının ve sarf malzemesi tüketiminin otomatik olarak ölçümlendiği ve bayilerimize sayfa başı maliyeti üzerinden aylık bazda faturalandırıldığı uzun dönemli baskı yönetimi modelidir. Buna paralel olarak, sözleşme süresi boyunca kullanılan sarf malzemeleri son kullanıcıya doğrudan Penta Teknoloji tarafından ücretsiz olarak gönderilir ve gerekli teknik servis ihtiyaçları karşılanır. 

Penta Baskı Çözümleri Yönetimi’nin Özellikleri 

  • Çevrimiçi sistemler üzerinden sarf malzeme ihtiyaçlarının analizi yapılır ve Penta tarafından son kullanıcılara ulaştırılır.
  • Teknik servis ihtiyaçları, hizmet seviyesi anlaşması (SLA) içeriğine göre yerinde servis hizmeti dahil olmak üzere verilir.
  • Tüketim miktarı, sarf malzemesi kullanımı raporuna istinaden sayfa başı maliyet üzerinden aylık olarak bayilerimize faturalandırılır. 

Penta Baskı Çözümleri Yönetimi’nin Faydaları 

  • Sarf malzemesi ve teknik servis ihtiyacı gerçek zamanlı olarak kontrol edilir ve hizmet seviyesi anlaşmasına (SLA) göre teknik servis süresi boyunca işlem gören cihazların yerine ikame cihaz verilebilir. Bu sayede, müşterilerin iş süreçlerinin kesintisiz bir şekilde devam etmesi sağlanır.
  • Dijitalleşen kesintisiz süreç yönetimi sayesinde, son kullanıcı tarafında BT ve satın alma departmanlarının üzerindeki iş yükü; bayilerimizin üzerindeki müşteri yönetimi ve iş takibi yükü azaltılır.
  • Aylık bazda faturalandırma sistemi sayesinde ölçümleme ve raporlama süreçleri kolaylaşır.
  • Orijinal sarf malzemeleri kullanımı sayesinde yazıcıların en uzun süre boyunca, en yüksek verimlilikte çalışması garantilenir.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN