Genel Müdür Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Penta Teknoloji olarak, başarılarla dolu bir çeyrek yüzyılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sektörde 30 yılı aşan deneyimimizle birlikte, yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz şirket birleşmeleri ve satınalmalarının da sinerjisiyle güçlenerek, alanında uzman ve dinamik insan kaynağımız ile daha yüksek hedeflere, daha kararlı bir şekilde yürüyoruz.

Sunduğumuz uçtan uca çözümler ve sağladığımız hizmetler ile 3.500’ü aşkın bayimiz için Değer Katan Çözüm Ortağı olmak için çalışıyoruz. İş ortaklarımızın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz ile sundukları değeri artırıyoruz, böylece güçlü bir satış kanalı kültürü oluşturuyoruz. Lojistikteki gücümüz, gelişmiş hizmet anlayışımız, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde paydaşlarımızca tercih ediliyoruz.

Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, satış verimliliğini ve rekabet gücünü artırıyoruz. Böylece dağıtımını üstlendiğimiz markaların pazar paylarını genişletiyoruz.

Siz değerli iş ortaklarımızın son kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmesi için çalışıyoruz. Satış kanalını kesintisiz destekleyerek, dolaylı yoldan tüketicilerin de daha iyi hizmet almasını ve en yeni teknolojiler ile buluşmasını sağlıyoruz.

Sektörümüzde dijitalleşmede lideriz; Bayinet, Mobil Bayinet, Penta Bulut, ERP, CRM, İş Zekası ve İş Akışı uygulamalarımız ile iş ortaklarımızla tam entegrasyon sağlayarak verimliliği artırıyoruz. Dijital sistemlerin birbirleriyle konuşmasını sağlayarak iş ortaklarımızın iş yükünü en aza indiriyoruz, böylece tüketicilerin satın alma süreçlerini iyileştiriyoruz.

Yakın, orta ve uzun vadede geleceğin zorunlu kıldığı pazar koşullarına hazırlıklıyız. Risk yönetimini iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve kârlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkânsızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız, sektördeki deneyimli yapımız, finansal gücümüz ve dağıtım sistemimiz ile aşıyoruz.

Önümüzdeki dönem için hedeflerimiz büyük. Pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip tedarikçi şirketi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Şirketin büyüme motoru olarak konumlandırdığımız katma değerli hizmetler ve kurumsal ürünlerin pazar payını artırmayı amaçlıyoruz.

Türkiye’nin en köklü teknoloji dağıtıcılarından biri olarak halka arz adımıyla birlikte, ülkemizin teknolojiyle gelişmesini ve dijitalleşmeyle büyümesini destekleyecek daha nice başarılara, iş ortaklarımızla birlikte imza atmayı hedefliyoruz. Ülkemizi teknoloji ile buluşturma ve hep daha ileri ulaştırma hedefiyle, güvenilir iş ortağınız olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Saygılarımızla,

Mürsel Özçelik

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN