Penta Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bu yana, koyduğumuz hedeflere yaklaştıkça hep daha ilerisini hedefledik. Sadece cirosal olmayan bu ilerleme daha ideal bir şirket yapısı, şirketin pazardaki algısı, daha verimli iş süreçleri, daha mutlu müşteri ve çalışanlar için konulan hedeflerin bütününü kapsadı.

Penta Teknoloji 27 yıldır başarıyla büyürken; sektörü ve müşterilerini de beraberinde ileriye taşıdı.

Sektörün önde gelen şirketlerinden olmamızdaki etkenlerin başında, iş ortaklarımızı rekabette öne çıkaracak yenilikçi çözümler sunmamız ve değişen pazar dinamiklerine hızlı adaptasyon sağlamamız geliyor. Finansal, lojistik ve dijital çözümlerimiz bizim bu yolda kilit araçlarımız… Dijital evrimimiz süreçlerimizin hepsini kapsayarak, sistemleri birbirlerine entegre ediyor. Son birkaç yıldır bütün süreçlerimizi dijital platformlara taşıyarak, iş ortaklarımıza daha hızlı ve daha verimli çözümler sunmayı bir ilke haline getirdik.

İş ortaklarımıza kesintisiz hizmet sunma hedefimiz doğrultusunda birbirini tamamlayan ürünleri bünyemizde bir araya toplamak için çalışıyoruz. Katma değerli dağıtıcılık ilkemizle son teknolojileri ve müşteri eğilimlerini yakından takip ederek fark yaratan çözümler geliştiriyoruz. Sunduğumuz uçtan uca çözümler, tam donanımlı teknoloji merkezimiz ve teknik uzmanlarımızla iş ortaklarımızla her adımda beraber ilerliyoruz.

Sektörümüzün dinamik yapısı, hedeflerimize her geçen gün yenilerini ekliyor. Bu hedeflere giden yolda, siz değerli iş ortaklarımızla ilerleyeceğiz.

Daha ileri gidebilmek için Penta, İleri Taşır.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN