Adobe Hakkında

1982 yılında ABD, California’da kurulan Adobe Inc., dünya çapında en çok kullanılan tasarım araçlarını üreterek dijital medya alanında liderliğini koruyor. Adobe; grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme alanlarında her ölçekten bireysel ve kurumsal kullanıcıya uygun yaratıcı araçlar ve ürünler sunuyor.
Dijital pazarlama ve belge yönetimi alanında da esnek ve kapsamlı çözümler sağlayan Adobe, yaptığı yatırımlarla ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. 2005 yılında Macromedia’yı, 2019'da 3B tasarım şirketi Allegorithmic'i satın alan Adobe, 3B görselleştirme araçlarını da bünyesine katarak dijital medya sektörünün öncü ismi olarak piyasaya yön vermeye devam ediyor.
Adobe, Creative Cloud lisanslarıyla ekiplere yaratıcı tasarım araçlarını avantajlı çözümlerle sunuyor. Bu araçları içerik olarak besleyen Adobe Stock içerik sağlayıcı ürünü ile kullanıcıların göz alıcı tasarımlara imza atmalarına ve tasarımlarında telif hakkı ödenmiş, kaliteli görselleri kullanmalarına olanak sağlıyor.
Adobe, dünyanın lider PDF (Taşınabilir Belge Formatı) çözümü olan Acrobat ürün ailesiyle kurumlara ve ekiplere belge güvenliği ve belge iş akışı konularında benzersiz çözümler sunmanın yanı sıra Adobe Substance 3B yaratıcı uygulama setiyle kullanıcıların bir projenin başından son aşamasına kadar farklı malzemeler ve dokular oluşturarak 3B modeller hazırlamasına olanak sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak Adobe, ekiplere iş süreçlerinde yardımcı olacak ortak çalışma alanları ve diledikleri yerden çalışma imkanı sunan mobil yazılımlarla eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyor. Adobe’nin kullanıcılara sağladığı yaratıcı çözümler; birçok lisans ve uygulamanın yer aldığı bir paket halinde ya da Photoshop, Illustrator, Indesign, Lightroom, Premiere Pro ve After Effects gibi uygulamalar için tekil lisans olarak da tercih edilebiliyor.

Penta Teknoloji, Adobe'nin yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN