Adobe Hakkında

Adobe Inc., 1982 yılında ABD, California’da kurulan ve 2005 yılında Macromedia’yı bünyesine katarak medya sektöründe dünya çapında en çok kullanılan tasarım araçlarını üreten ve alanında liderliğini sürdüren uluslararası bir şirkettir. Adobe; grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme alanlarında her ölçekten bireysel ve kurumsal kullanıcıya uygun yaratıcı araçlar ve çözümler sunar. Pazarlama ve belge yönetimi alanında da esnek ve kapsamlı çözümler sunan Adobe, kullanım hacmini her geçen gün daha da artırmaya ve lider olduğu alanda piyasaya yön vermeye devam etmektedir.

Adobe, Creative Cloud lisanslarıyla avantajlı çözümler kapsamında ekiplere sunduğu yaratıcı tasarım araçları ve bu araçları içerik olarak besleyen Adobe Stock içerik sağlayıcı ürünü ile kullanıcıların göz alıcı tasarımlara imza atmalarına ve tasarımlarında telif hakkı ödenmiş, kaliteli görselleri kullanmalarına olanak sağlar. Ayrıca, dünyanın lider PDF (Taşınabilir Belge Formatı) çözümü olan Acrobat ürün ailesiyle kurumlara ve ekiplere belge güvenliği ve belge iş akışı konularında benzersiz çözümler sunmanın yanı sıra geliştirdiği Adobe Connect web tabanlı konferans çözümü ile kullanıcıların uzaktan oturumlara katılarak toplantılarını dijital ortamda sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Tüm bunlara ek olarak Adobe, ekiplerin iş süreçlerine yönelik ortak çalışma alanları, proje paylaşımları ve bağımsız lokasyon özgürlüğü sağlayan mobil yazılımlarla kullanıcılara diledikleri yerden çalışmaya devam etme imkanı sunan eksiksiz bir çözüm yelpazesine sahiptir. Adobe’nin kullanıcılara sunduğu yaratıcı çözümler, birçok lisans ve uygulamanın yer aldığı bir paket halinde ya da tekil lisans olarak tercih edilebilir.

Penta Teknoloji, Adobe'nin yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN