Etkinliklerimiz


Adobe'nin Türkiye'deki yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

Adobe ile Üniversitelere Özel Eğitimcinin Eğitimi - 6 Şubat 2019

Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Medipol Üniversitesi’nin de aralarında bulunduğu seçkin üniversitelerden eğitimcilerin katıldığı “Adobe ile Üniversitelere Özel Eğitimcinin Eğitimi” etkinliğimizi 6 Şubat 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Ortaköy’de gerçekleştirdik.

Teknik Satış Yöneticilerimizden Niyazı Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı eğitimimizde Photoshop CC, Indesign CC, Illustrator CC ve Rush CC yenilikleri başta olmak üzere, Adobe ürün portföyüne 2019 sürümü ile gelen geliştirmeler de katılımcılarımızla paylaşıldı.

Adobe Tasarım Atölyesi - 11 Temmuz 2018

Bu atölye çalışması, Masaüstü Yayıncılık ve Dijital Tasarım profesyonelleri için Renaissance Polat Bosphorus Hotel'de Teknik Satış Yöneticilerimizden Niyazi Yıldırım'ın yürütücülüğünde gerçekleşmiştir.

Atölye çalışmasında, tasarım çözümlerimizden Adobe lnDesign CC, Adobe XD CC, Adobe lllustrator CC, Adobe Photoshop CC ve mobil uygulamalar ile masaüstü yayıncılıkta yeni tasarım trend uygulamaları ve dijital tasarım çözümlerimizden Adobe lllustrator CC, Adobe Photoshop CC ve mobil uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız çalışmalar yapıldı.

Adobe Kanal Yönetim Toplantısı - 14 Mayıs 2018

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdiğimiz istişare toplantısında Adobe Yetkili İş Ortaklarımız ile bir araya geldik.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN