Arcserve Hakkında

Arcserve kuruluşların, veri koruma ve ihtiyaç duyulduğunda veri ve uygulamalarını kurtarabilme güvencesi veren lider yazılım sağlayıcısıdır.

1990 yılların başında kurulan Arcserve, eşsiz destek ve uzmanlığı ile sanal ve fiziksel ortamların şirket yerelinde ya da bulut üzerinde yedeklenmesini sağlayan kapsamlı bir çözüm sunmaktadır.

Arcserve 150den fazla ülkede 45.000 son kullanıcılı aktif bir müşteri tabanına sahiptir. Minneapolis, Minnesota merkezli olup, dünya çapında 7.500 üzerinde dağıtıcı, bayi ve servis sağlayıcısı ile iş ortakları bulunmaktadır.

Arcserve iş sürekliliği ihtiyaçlarını aşağıdaki ürünler ile karşılamaktadır.

Arcserve Backup : Modüler bir yapıya sahip, agent mantığı ile çalışan, tekilleştirme, tanecikli geri dönüşüm, altyapı modelleme ve cloud teknolojileri ile güçlendirilmiş, işletim sistemi bağımsız (Windows, Unix, Linux ve Netware), sanal ve fiziksel sunucuların yedeklerini alabilen, büyük ve orta ölçekli  işletmeler için tasarlanmış bir yedekleme çözümüdür.

Arcserve HA (High Availability) : 
Artık kritik sistemlerin, uygulamaların ve verilerin sürekli korunması, standart olarak kabul edilir. Bu şekilde, işletmelerin iş sürekliliği ve felaket kurtarma (DR) planları güçlendirebilir. Arcserve Yüksek Kullanılabilirlik sürekli, sistem, uygulama ve dosya kullanılabilirliği sunar. Şirket içi, şirket dışı ve Cloud (bulut) üzerinde kullanılabilir. Yazılım disaster anında otomatik olarak devreye girerek kullanıcıları otomotik olarak disaster ortamındaki sunucuya yönlendirir veri kaybını en aza indirir.

Arcserve UDP : Bünyesinde hala hem sanal hem de fiziksel sunucuları barındıran hibrit yapıdaki datacenterlar için imaj bazlı gelişmiş bir yedekleme ve replikasyon çözümüdür. Arcserve bu ürün ile bünyesinde bulundurduğu 3 farklı ürünü (Arcserve Backup, Arcserve d2d, Arcserve RHA) tek bir lisanslama ile birleştiriyor.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN