ASUS Hakkında

Dünyanın en iyi anakartlarını, bilgisayarlarını, monitörlerini, ekran kartlarını, router’larını ve diğer teknoloji çözümlerini üretme hedefiyle 1989’da kurulan ASUS, inovatif yaklaşımıyla dünyanın önde gelen çok uluslu teknoloji şirketleri arasında yer alıyor.

ASUS, 5.000’den fazla Ar-Ge profesyonelinin de dahil olduğu global iş gücüyle herkesin zahmetsiz ve keyifli bir dijital yaşam sürmesi için geliştirdiği son teknoloji tasarım ve yeniliklerle sektöre öncülük ediyor. Kullanıcılara inanılmaz deneyimler sağlamak için yeni nesil akıllı teknolojiler tasarlayan ASUS, 2019 yılında 11’den fazla prestijli ödül kazanmasının yanı sıra Forbes’un En Saygın 2000 Global Şirket, Thomson Reuters’ın Global Teknoloji Liderleri Top 100 ve Fortune’un Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listelerinde de yer aldı.

ROG Hakkında
2006 yılında bir grup üst düzey ASUS mühendisi ve tasarımcısı dünyanın en iyi oyun deneyimlerini yaşatmak hedefi ile bir araya gelerek Republic of Gamers’ı (ROG) kurdu. Dünyanın en iyi oyun donanımlarını ve yazılımlarını geliştirmeye odaklanan ROG; oyuncular için performans ve kalitesiyle öne çıkan anakartlar, ekran kartları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, ses ekipmanları, router'lar ve çevre birimlerinin dahil olduğu yenilikçi bir ürün ailesi sunuyor. Dünyanın önde gelen pek çok uluslararası oyun etkinliğine katılan ve sponsor olan ROG, yüzlerce hız aşırtma rekorunda kullanılan ekipmanlarıyla tüm dünyada oyuncular ve bilgisayar tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor.

Penta Teknoloji, ASUS'un yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN