ASUSTOR Inc. 2011 yılında ASUSTeK Computer Inc.’ın doğrudan yatırımıyla kuruldu. ASUSTOR marka adı “ASUS” ve “Storage” (Depolama) kelimelerinin birleşiminden ortaya çıktı. ASUSTOR, özel bulut depolama (ağa bağlı depolama) ve görüntülü güvenlik (ağa bağlı video kaydedici) çözümlerinde öncü bir şirket olmakla beraber bunlarla ilgili yazılımlar, donanımlar ve uygulamaların geliştirilmesi ve entegrasyonu konusunda da uzmandır. Tüm dünyaya benzersiz bir kullanıcı deneyimiyle birlikte en kapsamlı ağ depolama çözümlerini sunmaya kararlıdır.

Şirket Kültürü

ASUSTOR’da çalışanlar şirketin en değerli varlığıdır. Yaratıcılığı teşvik eden ve farklı fikirlere açık olan şirket, çalışanlarına kapsayıcı, samimi, mutlu ve enerjik bir çalışma ortamı oluşturmak, yaratıcılıklarını konuşturup kendi potansiyellerini bulmalarına yardımcı olacak esnek bir alan sunmak için çalışıyor. ASUSTOR’da, çalışanların ağa bağlı depolama (NAS) cihazlarının tasarımına ne kadar özen gösterdiğini ve donanım ile yazılımı benzersiz bir şekilde birleştirerek nasıl ürünler ortaya çıkardığını görebiliyorsunuz. Şirket, uluslararası bir marka haline gelerek dijital depolama alanında dünya lideri olmayı hedefliyor. 

Penta Teknoloji, ASUSTOR'un yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN