2011 yılında ASUS şirketinin doğrudan yatırımıyla kurulan ASUSTOR, marka adını “ASUS” ve “Storage” (depolama) kelimelerinin birleşiminden alıyor. Ağa bağlı depolama (NAS) cihazları ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Tayvan merkezli marka, benzersiz bir kullanıcı deneyimini ve mümkün olan en eksiksiz ağa bağlı depolama çözümlerini üretmeyi hedefliyor.

Güvenlik kamera kaydı (ağa bağlı video-CCTV kaydedici) ve Private Cloud Storage (şahsi ağa bağlı bulut depolama) çözümlerinde öncü olan ASUSTOR, bu alanlarda yazılım, donanım ve uygulamaların geliştirilmesine ek olarak entegrasyonu konusundaki uzmanlığıyla öne çıkıyor. ASUSTOR, dijital depolama alanında dünya lideri olma vizyonuyla ilerliyor.
Penta

Teknoloji, ASUSTOR'un yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN