Autodesk Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Autodesk hesabına sahip kullanıcılarımız, tek bir oturum ile birçok Autodesk web sitesine erişebilmektedir. Sizler için hazırladığımız videomuzu izleyerek, Autodesk yazılımlarını indirmenizi, ürünleri ve hizmetleri yönetebilmenizi sağlayacak olan Autodesk hesabınızı nasıl açabileceğinizi öğreneceksiniz.

Video Platform

Autodesk Yazılımlarını Bilgisayarınıza İndirme Seçenekleri

Autodesk hesabınız, abonelik avantajları ile güncel sürüm ve platformlara ulaşmanızı sağlar. Sizler için hazırladığımız videomuzda, Autodesk yazılımınızı Autodesk hesabınızdan indirme seçeneklerini keşfedeceksiniz.

Autodesk Abonelik Avantajlarını Keşfedin

Bütçeniz, çalışanlarınız ve projeleriniz için en doğru seçim olan Autodesk ürünlerine abone olarak en güncel sürümleri kullanabilir, esnek lisanslama avantajlarından faydalanabilir ve teknik destek erişimine sahip olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız video ile abonelik avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Eski Versiyon Autodesk Lisanslarına Erişim ve Yenileme Tarihi Detayları

Abonesi olduğunuz ürünün eski versiyonlarını indirme ve yükleme yöntemlerini videomuz üzerinden takip edebilirsiniz.

Autodesk Abonelikleri için Yeni Kullanıcı Ekleme veya Çıkarma

Autodesk abonelerinin ürün ve hizmetlere erişebilmeleri ve kullanabilmeleri için kullanıcı eklenmesi gerekir. Videomuzu izleyerek yeni kullanıcı ekleme ve çıkarma işlemlerini öğrenebilirsiniz.

Autodesk Bulut Hizmetleri Avantajları Nelerdir?

Autodesk bulut hizmetleri bir görüntü oluşturma ya da simülasyon işlemlerinde kullanabileceğimiz hizmetleri kapsamaktadır. Sizin için hazırladığımız videomuzda, Autodesk bulut avantajlarını Autodesk hesabınızdan indirme seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

Autodesk Teknik Destek Avantajlarını İzleyin

Autodesk’in abonelik kullanıcılarına sunduğu teknik destek avantajlarını inceleyebilirsiniz.

Autodesk Aboneliğinizi Yenileme Zamanı Geldi

Autodesk kullanıcıları abonelik sözleşmesi dolmadan 90 gün öncesinde erken yenileme avantajlarından yararlanabilir. Autodesk yazılımınıza erişmek, esnek lisanslama hakları, teknik destek ve bulut hizmetleri gibi avantajlardan yararlanmaya devam etmek için aboneliğinizi yenileme bu videomuzda inceleyebilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN