Etkinliklerimiz


Autodesk'in Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

"Değişim Ortamlarında Liderlik ve Yönetim" Eğitimi - 17 Mayıs 2018

Autodesk Gold Partnerlarımızın Ortakları ve Satış Yöneticileri için özel olarak tasarlanmış olan eğitim serisinin "Yolculuğa Başlarken" içerikli ilk ayağını Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdik.

Bu eğitimle, iş ortaklarımızın sistemin gerektirdiği transformasyonu yönetebilmek ve yürütebilmek için; vizyon sahibi, sistemli bir biçimde sürdürülebilir ve iş getirisi yüksek modellerle, katma değer yaratan iş ortakları olarak varislerini de net bir şekilde oluşturmuş biçimde ekosistem içindeki varlıklarını güçlendirerek sürdürmelerini sağlamaları amaçlanmıştır.

Autodesk FY19 Kick-Off Toplantısı - 7/8/9 Mayıs 2018

Autodesk, Penta Teknoloji ve Yetkili İş Ortaklarımızla, “Autodesk FY19 Kick-Off” toplantımızda “Hep Birlikte İyiden Mükemmele” mottosuyla 7-8-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Bodrum’da bir araya geldik.

Etkinlikte, genel değerlendirme toplantılarının yanı sıra, "Uzmanına Sor" yuvarlak masa toplantılarıyla fikir paylaşımları ve iş birliği ve planlamaya dayalı grup aktivitesiyle birlikte keyifli zaman geçirdik. Satış-pazarlama, teknik ve yönetim olarak tüm misafirlerimizin çalışma alanına uygun bilgilendirme toplantılarıyla da etkinliğimiz sona erdi.

 "Bambaşka bir AutoCAD Deneyimine Hazır Mısınız?" Semineri - 26 Nisan 2018

Autodesk İş Ortaklarından Artı ve Artı tarafından Crowne Plaza Bursa'da gerçekleştirilen lansman seminerinde, Teknik Çözüm Grup Yöneticimiz Tuğba Başer ve Teknik Çözüm Yöneticimiz Çetin Yıldırım "Yepyeni özellikleriyle Only One AutoCAD" ile ilgili sunumlarıyla yer aldı.
Öğrencilere "Autodesk Fusion 360" Uygulamalı Eğitimi- 14 Nisan 2018 Salı

Robert Koleji'nde gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmasında Teknik Çözüm Yöneticimiz Çetin Yıldırım "Temel Fusion 360 Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

"Yönetilebilir Projeler İçin Otomasyon, Kontrol, Koruma!: Vault Pro" Semineri - 11 Nisan 2018 Çarşamba 

Autodesk İş Ortaklarından AB CAD CAM Sistemleri tarafından Divan Asia Otel'de gerçekleştirilen seminerde, İş Geliştirme Grup Yöneticileri'mizden Selim Ertuğ Tuğran'da "Tasarım Süreçlerinde Veri Yönetimi ve Otomasyonun Yeri" konulu sunumuyla yer aldı.

İlgiyle izlenen seminerde; "Tasarım verisini yönetmek için en önemli çözüm Vault Professional, Inventor I-logic ile tasarımlarınızı otomatize etmenin önemi, AutoCAD 2019 ve Fusion 360 ürünlerinin özellikleri" konulu oturumlar gerçekleştirildi.
"Bambaşka Bir AutoCAD Deneyimine Hazır mısınız?" Webinarı - 10 Nisan 2018 Salı

AutoCAD 2019'un yeniliklerini sizlerle paylaştığımız webinarımız, şirketimiz Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'nden Tuğba Başer'in sunumuyla, yoğun bir katılımla 10 Nisan'da gerçekleşti.

AutoCAD 2019'u yakından incelemek ve webinarımızın kaydını izlemek için tıklayınız.

"Autodesk Kayseri'de! Tüm Disiplinler İçin One AutoCAD" Semineri - 3 Nisan 2018 Salı

Autodesk'in Gold İş Ortakları'ndan Yazılım 3D tarafından Hilton Otel Kayseri'de gerçekleştirilen seminerde, Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'mizden Y.Mimar Tuğba Başer'de "Tüm inşaat süreci için BIM 360 Çözümleri" konulu sunumuyla yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu seminerde "Tüm disiplinler için One AutoCAD ve Autodesk ürünlerinin konumlandırılması" konulu sunumlarda gerçekleştirildi.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZDEN HABER AL

Bizden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun

BİZİ TAKİP EDİN