Etkinliklerimiz


Autodesk'in Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

"Yönetilebilir Projeler İçin Otomasyon, Kontrol, Koruma!: Vault Pro" Semineri - 11 Nisan 2018 Çarşamba 

Autodesk İş Ortaklarından AB CAD CAM Sistemleri tarafından Divan Asia Otel'de gerçekleştirilen seminerde, İş Geliştirme Grup Yöneticileri'mizden Selim Ertuğ Tuğran'da "Tasarım Süreçlerinde Veri Yönetimi ve Otomasyonun Yeri" konulu sunumuyla yer aldı.

İlgiyle izlenen seminerde; "Tasarım verisini yönetmek için en önemli çözüm Vault Professional, Inventor I-logic ile tasarımlarınızı otomatize etmenin önemi, AutoCAD 2019 ve Fusion 360 ürünlerinin özellikleri" konulu oturumlar gerçekleştirildi.
 
Başarılı organizasyonu nedeniyle iş ortağımız AB CAD CAM Sistemleri'ne ve yoğun ilgileriyle bizleri yalnız bırakmayan değerli katılımcılarına teşekkür ederiz.
"Bambaşka Bir AutoCAD Deneyimine Hazır mısınız?" Webinarı - 10 Nisan 2018 Salı

AutoCAD 2019'un yeniliklerini sizlerle paylaştığımız webinarımız, şirketimiz Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'nden Tuğba Başer'in sunumuyla, yoğun bir katılımla 10 Nisan'da gerçekleşti.

En güncel AutoCAD aboneliğiyle şimdi;
- Mimarlık, mekanik, elektrik ve daha pek çok sektöre özel araç setine aynı anda sahip olun.
- Yeni web ve mobil uygulama sayesinde, dosyalarınıza istediğiniz her yerden ve tüm cihazlardan hızlı bir şekilde erişin.

AutoCAD 2019'u yakından incelemek ve webinarımızın kaydını izlemek için tıklayınız.

"Autodesk Kayseri'de! Tüm Disiplinler İçin One AutoCAD" Semineri - 3 Nisan 2018 Salı

Autodesk'in Gold İş Ortakları'ndan Yazılım 3D tarafından Hilton Otel Kayseri'de gerçekleştirilen seminerde, Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'mizden Y.Mimar Tuğba Başer'de "Tüm inşaat süreci için BIM 360 Çözümleri" konulu sunumuyla yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu seminerde "Tüm disiplinler için One AutoCAD ve Autodesk ürünlerinin konumlandırılması" konulu sunumlarda gerçekleştirildi.

Başarılı organizasyonu nedeniyle iş ortağımız Yazılım 3D'ye ve yoğun ilgileriyle bizleri yalnız bırakmayan değerli katılımcılarına teşekkür ederiz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZDEN HABER AL

Bizden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun

BİZİ TAKİP EDİN