Etkinliklerimiz


Autodesk'in Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

"Değişim Ortamlarında Liderlik ve Yönetim" Eğitimi 3.Oturum - 19 Temmuz 2018

Autodesk Gold Partnerlarımızın Ortakları ve Satış Yöneticileri için özel olarak tasarlanmış olan eğitim serisinin ikinci ayağını Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdik.

Bu eğitimde, iş ortaklarımızla bir araya gelerek önceki otumlarda yaptıkları çalışmaları "Farkettiniz, park etmeyin!" mottosuyla hayatlarına nasıl taşıdığını, koydukları hedefler konusunda nerede olduklarını ve neleri deneyimlediklerini dinledik.

"Tasarım Dünyasındaki Yenilikleri Birlikte Keşfedelim" Semineri - 18 Temmuz 2018

Autodesk Gold İş Ortaklarından Softline tarafından Point Hotel Barbaros-İstanbul'da gerçekleştirilen, seminerde, Teknik Satış Grup Yöneticimiz Tuğba Başer "Autodesk dünyasındaki yenilikler", "BIM teknolojileri nereye gidiyor?" ve İş Geliştirme Grup Yöneticimiz Kıvılcım Ocak ise "Tek modele geçiş" konulu sunumlarıyla yer aldılar.

"Autodesk Ürün Tasarım ve Üretim Çözüm Paketi" Webinarı - 17 Temmuz 2018

Inventor, 3ds Max ve AutoCAD'in de dahil olduğu Autodesk Ürün Tasarım ve Üretim Çözüm Paketi'nin avantajlarını birlikte keşfettiğimiz webinarımız, şirketimiz Teknik Satış Yöneticileri'nden Çetin Yıldırım'ın sunumuyla, yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Autodesk Teknik Ekipleri için "Sunuş Teknikleri Eğitimi" - 6/7 Temmuz 2018

Penta organizasyonuyla, Penta Teknoloji Merkezi'mizde Autodesk yetkili iş ortakları teknik ekiplerine özel Sn.Ekrem Açıkel yönetiminde uygulamalı "Sunuş Teknikleri Eğitimi" gerçekleştirdik.

"Autodesk 2019 Çözümleri Lansman" Toplantısı - 28 Haziran 2018

Autodesk Gold İş Ortaklarından CADBİM tarafından İzmir Hilton Oteli'nde gerçekleştirilen, lansman toplantısında, Teknik Satış Grup Yöneticimiz Tuğba Başer "BIM Nedir? Autodesk BIM Çözümleri" ve Teknik Satış Yöneticimiz Çetin Yıldırım ise "Autodesk Üretim Sektörü Çözümlerindeki Gelişmeler" konulu sumunlarıyla yer aldılar.

"Autodesk Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi" Webinarı - 26 Haziran 2018

Revit, 3ds Max ve Civil 3D'nin de dahil olduğu, Autodesk Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi'nin avantajlarını birlikte keşfettiğimiz webinarımız, şirketimiz Teknik Satış Grup Yöneticileri'nden Tuğba Başer'in sunumuyla, yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Autodesk Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi'ni yakından incelemek ve webinarımızın kaydını izlemek için tıklayınız.

"Tüm Disiplinler için One. AutoCAD." Semineri - 22 Haziran 2018

Autodesk Gold İş Ortaklarından Yazılım 3D tarafından Divan Otel Gaziantep'de gerçekleştirilen, proje süreçlerinde koordinasyon ve inşaat süreci çözümlerinin anlatıldığı seminerde, Teknik Satış Grup Yöneticimiz Tuğba Başer "Tüm inşaat çözümleri için BIM 360 çözümleri" konulu sunumuyla yer aldı.

"Autodesk Revit ile Daha İleriye" Semineri - 21 Haziran 2018

Autodesk Gold İş Ortaklarından Yazılım 3D tarafından Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen, Autodesk Revit ile fark yaratan projeler oluşturmanızı sağlayacak detayların anlatıldığı seminerde, Teknik Satış Grup Yöneticimiz Tuğba Başer "Bilmeniz gereken 20 verimli Revit aracı" konulu sunumuyla yer aldı.

 "Değişim Ortamlarında Liderlik ve Yönetim" Eğitimi 2.Oturum - 21 Haziran 2018

Autodesk Gold Partnerlarımızın Ortakları ve Satış Yöneticileri için özel olarak tasarlanmış olan eğitim serisinin ikinci ayağını Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdik.

Bu eğitimde, iş ortaklarımızla bir araya gelerek ilk oturumda yaptıkları çalışmları hayatlarına nasıl taşıdığını, koydukları hedefler konusunda nerede olduklarını ve neleri deneyimlediklerini dinledik ve  yeni çalışmalarımızı yaptık.

"Değişim Ortamlarında Liderlik ve Yönetim" Eğitimi 1.Oturum - 17 Mayıs 2018

Autodesk Gold Partnerlarımızın Ortakları ve Satış Yöneticileri için özel olarak tasarlanmış olan eğitim serisinin "Yolculuğa Başlarken" içerikli ilk ayağını Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel'de gerçekleştirdik.

Bu eğitimle, iş ortaklarımızın sistemin gerektirdiği transformasyonu yönetebilmek ve yürütebilmek için; vizyon sahibi, sistemli bir biçimde sürdürülebilir ve iş getirisi yüksek modellerle, katma değer yaratan iş ortakları olarak varislerini de net bir şekilde oluşturmuş biçimde ekosistem içindeki varlıklarını güçlendirerek sürdürmelerini sağlamaları amaçlanmıştır.

Autodesk FY19 Kick-Off Toplantısı - 7/8/9 Mayıs 2018

Autodesk, Penta Teknoloji ve Yetkili İş Ortaklarımızla, “Autodesk FY19 Kick-Off” toplantımızda “Hep Birlikte İyiden Mükemmele” mottosuyla 7-8-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Bodrum’da bir araya geldik.

Etkinlikte, genel değerlendirme toplantılarının yanı sıra, "Uzmanına Sor" yuvarlak masa toplantılarıyla fikir paylaşımları ve iş birliği ve planlamaya dayalı grup aktivitesiyle birlikte keyifli zaman geçirdik. Satış-pazarlama, teknik ve yönetim olarak tüm misafirlerimizin çalışma alanına uygun bilgilendirme toplantılarıyla da etkinliğimiz sona erdi.

 "Bambaşka bir AutoCAD Deneyimine Hazır Mısınız?" Semineri - 26 Nisan 2018

Autodesk İş Ortaklarından Artı ve Artı tarafından Crowne Plaza Bursa'da gerçekleştirilen lansman seminerinde, Teknik Çözüm Grup Yöneticimiz Tuğba Başer ve Teknik Çözüm Yöneticimiz Çetin Yıldırım "Yepyeni özellikleriyle Only One AutoCAD" ile ilgili sunumlarıyla yer aldı.
Öğrencilere "Autodesk Fusion 360" Uygulamalı Eğitimi- 14 Nisan 2018

Robert Koleji'nde gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmasında Teknik Çözüm Yöneticimiz Çetin Yıldırım "Temel Fusion 360 Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

"Yönetilebilir Projeler İçin Otomasyon, Kontrol, Koruma!: Vault Pro" Semineri - 11 Nisan 2018

Autodesk İş Ortaklarından AB CAD CAM Sistemleri tarafından Divan Asia Otel'de gerçekleştirilen seminerde, İş Geliştirme Grup Yöneticileri'mizden Selim Ertuğ Tuğran'da "Tasarım Süreçlerinde Veri Yönetimi ve Otomasyonun Yeri" konulu sunumuyla yer aldı.

İlgiyle izlenen seminerde; "Tasarım verisini yönetmek için en önemli çözüm Vault Professional, Inventor I-logic ile tasarımlarınızı otomatize etmenin önemi, AutoCAD 2019 ve Fusion 360 ürünlerinin özellikleri" konulu oturumlar gerçekleştirildi.
"Bambaşka Bir AutoCAD Deneyimine Hazır mısınız?" Webinarı - 10 Nisan 2018

AutoCAD 2019'un yeniliklerini sizlerle paylaştığımız webinarımız, şirketimiz Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'nden Tuğba Başer'in sunumuyla, yoğun bir katılımla 10 Nisan'da gerçekleşti.

AutoCAD 2019'u yakından incelemek ve webinarımızın kaydını izlemek için tıklayınız.

"Autodesk Kayseri'de! Tüm Disiplinler İçin One AutoCAD" Semineri - 3 Nisan 2018

Autodesk'in Gold İş Ortakları'ndan Yazılım 3D tarafından Hilton Otel Kayseri'de gerçekleştirilen seminerde, Teknik Çözüm Grup Yöneticileri'mizden Y.Mimar Tuğba Başer'de "Tüm inşaat süreci için BIM 360 Çözümleri" konulu sunumuyla yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu seminerde "Tüm disiplinler için One AutoCAD ve Autodesk ürünlerinin konumlandırılması" konulu sunumlarda gerçekleştirildi.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN