Günde 1 TL’den daha ucuza* AutoCAD LT’nin en güncel sürümünü 3 yıl boyunca kullanın.

Eski sürüm AutoCAD LT® lisansınızı getirin, en güncel AutoCAD LT’yi 3 yıl boyunca %70 indirimle** kullanın. Teklif, 22 Nisan 2016 tarihine kadar geçerlidir.

AutoCAD LT aboneliği ile birlikte en güncel sürümü, ücretsiz gelişmiş teknik destek, düşük giriş maliyeti ve esnek lisanslama avantajlarıyla kullanabilirsiniz.

Hemen harekete geçin, kısa süreli bu avantajlı fiyatları kaçırmayın!

*Günlük USD kuru üzerinden hesaplanmıştır.

**Autodesk tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %70 indirim sağlanır. Bu indirim, AutoCAD LT®, Inventor LT™, AutoCAD Inventor LT™ Suite, Revit LT™ and AutoCAD Revit LT™ Suite ürünlerinin de içinde bulunduğu tüm LT ürün ailesi için geçerlidir(Maya LT hariç). 3 yıllık abone olunduğu durumda ve 2005-2015 sürüm kalıcı lisansların (seri numaraları istenecektir) LT ürünleri aboneliği (Maya LT hariç) ile değiş tokuş edildiği durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar bu işlem ile, değiş tokuş edilen bu lisansların seri numaralarının devre dışı bırakılmasını ve bu lisansların kurulumunun kaldırılmasını kabul eder. Autodesk, bu kampanyayı herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD LT, Inventor LT, AutoCAD Inventor LT Suite, Revit LT and AutoCAD Revit LT Suite are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

HEADQUARTERS

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

FOLLOW US