Canon Hakkında

Merkezi Japonya'nın Tokyo kentinde bulunan Canon Inc., kurumsal ve bireysel görüntüleme çözümlerinde yenilikçi yaklaşımıyla dünya çapında liderliğini sürdürüyor. 1937'de kurulan Canon, iş çözümleri, tüketici ürünleri, medikal sistemler ile endüstriyel ürünlerin yanı sıra yayıncılık ve iletişim gibi çeşitli sektörlerde de faaliyet gösteriyor. Fotokopi makinesi, tarayıcı, yazıcı, sarf malzemeleri, fotoğraf makinesi, kamera, optik ürünler ve diğer ürünlerin geniş bir yelpazesini, kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştiren Canon, bu ürünlerin üretimini ve satışını da gerçekleştiriyor. Canon, tüm dünyada hem bireysel kullanıcılar hem iş çevreleri hem de endüstriyel sektörler tarafından kaliteli ürünleriyle güvenilir bir marka olarak tanınıyor.

Canon'un kurumsal felsefesi; ortak iyi için bir arada yaşamak ve çalışmak anlamına gelen “Kyosei” kelimesi ile özetleniyor. Bu felsefe, sürdürülebilir üretim yöntemleri geliştirmekten, kullanıcılara daha fazla seçenek sunmaya kadar Canon'un tüm faaliyetlerinin temelini oluşturuyor. Canon’un, istikrarlı başarısının temelinde; dünyanın her bölgesine özel geliştirme, üretim ve satış organizasyonu kurulması yatıyor.

Dünya çapında yaklaşık 194.000 çalışanı bulunan Canon; Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya'da yer alan üretim ve pazarlama alt kuruluşlarının yanı sıra ABD, Avrupa, Asya ve Avustralya'daki şirketlerle birlikte küresel bir Ar-Ge ağı ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Canon Grubunun Ana Faaliyet Alanları

Ofis İş Ünitesi: Ofis Ağı Dijital Çok İşlevli Cihazlar (MFD'ler), Renkli Ağ Dijital MFD'ler, Kişisel Kullanım için Ağ Dijital MFD'ler, Ofis Fotokopi Makineleri, Tam Renkli Fotokopi Makineleri, Kişisel Kullanım için Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar

Üretim Baskılama Ünitesi: Büyük Boy Inkjet Yazıcılar, Dijital Üretim Yazıcıları

Tüketici İş Ünitesi: Dijital SLR Fotoğraf Makineleri, Kompakt Dijital Fotoğraf Makineleri, Değiştirilebilir Lensler, Dijital Video Kamera, Inkjet Çok İşlevli Yazıcılar, Tek İşlevli Inkjet Yazıcılar, Görüntü Tarayıcıları, Yayın Ekipmanı, Hesap Makinesi

Endüstri ve Diğer İş Alanı Üniteleri: Yarı İletken Litografi Ekipmanı, LCD Litografi Ekipmanı, Medikal Görüntü Kaydetme Ekipmanı, Oftalmik Ürünler, Manyetik Kafalar, Mikromotorlar, Bilgisayarlar, Kullanışlı Terminaller, Belge Tarayıcısı

Penta Teknoloji, Canon'un Türkiye distribütörü olarak OPP grubu sarf ürünleri, geniş format tarayıcı, çizici-plotter, çizici sarfları ve çizici aksesuar ürün gruplarının dağıtımını üstleniyor.

 

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN