HP Z İş İstasyonları Çözümleri

Yaratmaya daha fazla, beklemeye daha az zaman harcayın. HP Z İş İstasyonları daha fazlasını ele almanıza, daha fazla iş yapmanıza ve sınırsız yaratıcı imkanlar sunmanıza yardımcı oluyor. Sektörde öncü en yeni işlemcilere, grafik kartları ve yenilikçi teknolojilere sahip HP Z İş İstasyonları, en zorlu iş süreçlerini bile ele almanız için ihtiyacınız olan araçları sunuyor. 

HP Z İş İstasyonları 30 yılı aşkın süredir piyasada yer alıyor. Baştan aşağı özenle tasarlanan, en son yeniliklerle ve sektörde öncü teknolojilerle donatılmış HP Z İş İstasyonları yüksek performans ve güvenilirlik sunuyor. İş istasyonunuza değil, işinize odaklanmanız gerektiğinde, HP Z’yi düşünün.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN