Huawei Hakkında

Huawei, önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturmuştur. ICT çözümleri, ürünleri ve hizmetleri 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır. 170.000'den fazla çalışanıyla Huawei, geleceğin bilgi toplumunu olanaklı kılmayı ve iletişimde daha iyi bir dünya kurmayı amaçlamaktadır.

Huawei’nin başlıca iş gruplarından bir tanesi olan Huawei Enterprise, işletmeler ve endüstri müşterileri için özel olarak tasarlanmış ürün ve çözümlerin pazarlanması, satışı ve servis işlemlerine yönelik bir yönetim ve destek kuruluşudur. Huawei Enterprise, endüstriyel çözümleri planlama, tasarlama ve doğrulama sorumluluğunu da üstlenmekte ve etkili bir büyüme ve pazarda yüksek rekabet gücünün yanı sıra işletmeler ve endüstriyel müşteriler arasında ürün ve hizmetlerine yönelik yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

2011 yılında faaliyete geçen Enterprise İş birimi, Huawei’nin küresel stratejisinin bir parçası olarak Türkiye’de Penta Teknoloji ile çalışıyor.

Penta Teknoloji, Huawei'in Türkiye distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN