IBM SPSS YAZILIMLARI

IBM SPSS® yazılım platformu, gelişmiş istatistiki analiz, geniş bir makine öğrenimi algoritmaları kitaplığı, metin analizi, açık kaynak genişletilebilirliği, büyük veriyle bütünleşme ve uygulamalarda sorunsuz bir biçimde devreye alma olanağı sunar. Kullanım kolaylığı, esneklik ve ölçeklenebilirlik özellikleri IBM SPSS'yi, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılar için erişilebilir hale getirir. Yeni fırsatlar bulmanıza, verimliliği artırmanıza ve riski en aza indirmenize yardımcı olmak için tüm boyutlardaki ve karmaşıklık seviyelerindeki projelerin yürütülmesine yardımcı olur. IBM SPSS yazılımları sayesinde iş sonuçlarını iyileştirmek ve riski yönetmek için her yerde veri odaklı kararlar alabilirsiniz.

IBM SPSS Statistics

Hızlı ve güçlü bir çözümle araştırmaları ve analizi ilerletin.

IBM SPSS Statistics, iş ile ilgili veya araştırma sorunlarını geçici analiz, hipotez testi, jeo-uzamsal analiz ve tahmine dayalı analitik yoluyla çözmek için tasarlanmış dünyanın lider istatistik yazılımıdır. Kuruluşlar verileri anlamak, eğilimleri analiz etmek, varsayımları doğrulamak için tahminde bulunmak, planlama yapmak ve doğru sonuçlar çıkarmak üzere IBM SPSS Statistics'i kullanır.

IBM SPSS Modeler

Güçlü tahmine dayalı analitikle tüm veri kaynaklarınızdan kısa sürede öngörüler elde edin.

IBM SPSS Modeler, işlerini geliştirmeleri için her beceri düzeyinden kullanıcıların büyük ölçekli öngörüleri devreye alması için tasarlanmış bir grafiksel veri bilimi ve tahmine dayalı analitik platformudur. Metin analitiği, coğrafi analiz ve optimizasyon gibi çeşitli algoritmalar ve yeteneklerle verilerin anlaşılmasından devreye alınmasına kadar bütün veri bilimi döngüsünü destekler. Kuruluşların değer elde etme süresini kısaltmalarına ve veri bilimciler için operasyonel görevleri hızlandırarak istenen sonuçları almalarına yardımcı olur. Hemen kullanıma hazır olan eksiksiz algoritmalar ve modeller ile kuruluşların veri varlıklarından ve modern uygulamalardan yararlanmasına olanak sağlar.MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN