IBM Automation Document Processing ile Neler Yapabiliriz?

Manuel belge işleme, zaman ve kaynak talep eden milyonlarca işletme için dijital dönüşüm girişimlerini durma noktasına getiren büyük bir engeldir. Bu hususta, katlanarak devam eden veri ve belge miktarları ile belge işlemenizi otomatikleştirmek her zamankinden daha önemli hale geliyor.

İşte tam bu noktada IBM, otomasyon alanında IBM Cloud Pak için yeni bir belge işleme özelliğini duyurdu. Bu kapsamda, kuruluşların manuel belge işlemesini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için yapay zeka ve derin öğrenme teknolojilerini kullanarak düşük kodlu araçlar ile IBM Automation Document Processing'i piyasaya sürüyor.

Derin öğrenmeye sahip yapay zeka liderliğinde oluşturulan bu otomasyon aracı, herhangi bir belge türü veya biçimi için belgenin sınıflandırmasını ve çıkarımını doğru bir şekilde tasarlar, yapılandırır ve dağıtır. Böylece kullanıcılara kendi işleme çözümlerini doğru ve hızlı bir şekilde sunma gücü verir.

Aralık ayında Cloud Pak for Automation için aktif olacak IBM Automation Document Processing ile manuel belge işlemeyi ortadan kaldırarak yüksek kaliteli verileri okuyabilir, iyileştirebilir veaynı zamanda tüm iş akışları ve uygulamalarda kolaylık sağlayabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN