Active International

Stratejik karar almaya odaklanmak için personelimizi saatler süren elektronik tablo çalışmalarından nasıl kurtarabiliriz?


İş Zorluğu:
Uygun maliyetli medya kampanyaları planlamak ve yeni potansiyel müşterileri takip etmek için geniş kapsamlı bir veri analizine ihtiyaç duyulmaktadır. Medya yaşam döngüsünün her aşaması zaman almakta ve karmaşık olmakla birlikte, karar vermek de bir o kadar uzmanlık gerektirmektedir. İşte tüm bu işlemler, uzman kadronun sıkıcı elektronik tablo çalışmaları ile vakit kaybetmesine neden olmaktadır.

Çözüm: Active International, finansal planlama süreçlerini geliştirmek, stratejik bir araştırma uygulaması oluşturmak ve medya satın almayı optimize eden bir hizmet olan XACTV'yi başlatmak için IBM Cloud'u kullanmaktadır. Oluşturulan bu çözümler, şirketin yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmaktadır.

Çözüm Bileşenleri:

  • IBM Cloud Yalın Donanım Sunucuları
  • Watson Assistant
  • Watson Discovery

Sonuç: Active International, bulutta IBM çözümleriyle desteklenen akıllı uygulamalar ile ortam satın alma faaliyetlerini kolaylaştırdı ve verilerini güvende tutarken hızlı bir yatırım getirisi elde etti.

Kaynak:https://www.ibm.com/case-studies/active-international-cloud-media-buying

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN