Microsoft ISV Royalty Lisanslama Programı Nedir?

Microsoft Independent Software Vendor Royalty (ISVR) Lisanslama Programı, bağımsız yazılım satıcılarının Microsoft ürünlerini lisanslamalarına ve kendi yazılımları ile entegre ederek bütünleşik bir çözüm halinde kullanıcılara sunmalarına olanak sağlayan bir lisanslama programıdır. ISV Royalty programı, Microsoft ürünleri ile entegre bir şekilde çalışan yazılımlar geliştiren yazılım geliştiricilerinin uygun maliyetle lisanslama yapmasını sağlar.

Microsoft SQL Server™, Microsoft Office™, Microsoft SharePoint Server™, Microsoft BizTalk Server ™ ve Microsoft Exchange Server™ gibi birçok sunucu ve uygulama tabanlı yazılım Microsoft ISV Royalty programı kapsamında lisanslanabilir. Microsoft ISVR programı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Microsoft ISV Royalty Programının Avantajları

Microsoft ISVR Lisanslama Programı, hem bağımsız yazılım satıcıları hem de kullanıcılar için birçok avantaj sunar:

  • Eksiksiz bir çözüm sunun: Yazılım çözümünüz ile birlikte çalışan Microsoft ürünlerini ayrı ayrı lisanslama gereksinimini ortadan kaldırarak müşterilerinizin tedarik ve dağıtım süreçlerini kolaylaştırın.
  • Maliyetleri azaltın: Çözümünüzün kurulumunu Microsoft ürünleriyle beraber yapılandırarak kurulum, yapılandırma, güncelleme ve destek maliyetlerinin azaltılmasını sağlayın.
  • Gelirinizi artırın: Microsoft lisanslarını ve tümleşik bakım anlaşmasının sağladığı ürün yükseltme opsiyonunu bütünleşik çözümünüzle bir arada sağlayarak gelirinizi artırın.
  • Müşteri portföyünüzü genişletin: Bütünleşik çözümünüzü dağıtıma izin verilen tüm ülkelerdeki kullanıcılara sunarak daha çok müşteriye ulaşın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN