Etkinliklerimiz


MobileIron'ın Türkiye'deki yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji olarak, uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz bazı etkinliklerimiz:

KVKK ve Siber Güvenlik Farkındalığı Semineri - 25 Temmuz 2018

İş Ortaklarımızdan Netservis ile birlikte İzmir Hilton'da gerçekleştirdiğimiz seminerde, katılımcıları kişisel verilerin korunmasında ve mobil bilgi güvenliğinde öne çıkan çözümlerle buluşturduk. 

Mobil güvenlik ve kurumsal varlık yönetimi konulu sunumlarıyla etkinliğimizde yer alan MobileIron META Kanal Yöneticisi Mohammed Helaly ve Satış Mühendisi Hisham Mouse, MobileIron çözümlerinin faydasını özünde "MobileIron, mobil bilişimin ve bilgiye dayalı karar vermenin gücünü en çok öneme sahip olduğu yerde, işletme düzeyinde sunar. İşletmenizdeki her bireyin potansiyelini açığa çıkaran verilere ve analizlere sorunsuz, güvenli erişim sağlıyoruz. Eşi benzeri olmayan bir yenilikçi teknoloji odağına ve birinci sınıf müşteri hizmetlerine anlayışına sahibiz. Bununla beraber, Hizmet Kabiliyeti ve Performansı (SCP – Service Capability and Performance) sertifikasyon standartlarını karşılayan tek UEM sağlayıcısıyız. MobileIron olarak, modern işletmeniz genelinde başarıya odaklanmanızı sağlamak için yaptığımız her şeyin temelini güven duygusuna dayandırıyoruz.” olarak aktardılar.

Ayrıca katılımcılara; KVKK farkındalığı, Snow ile yazılım varlık yönetimi, Neus ile mobil ağ yönetimi ve güvenliği, CryptoSIM ile bilgi güvenliğinde tehdit ve olay yönetimi, Keepnet ile farkındalık yaratmada oltalama konularında da paylaşımlarda bulunuldu.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN