OKI Hakkında

Temelleri 1881’e dayanan Japonya merkezli OKI Data Corporation bünyesinde faaliyet gösteren OKI Avrupa; bugünün ve yarının işletmelerinin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış, maliyet etkin, profesyonel, kurum içi yazıcı, uygulama ve hizmetler sunuyor.

Merkezi İngiltere’de bulunan OKI Avrupa, satış ofisleri ve üretim tesisleri dahil olmak üzere 21 farklı noktada yaklaşık 1.100 kişiye istihdam sağlıyor ve EMEA bölgesindeki 60 ülkede temsil ediliyor.

OKI markası, dünya çapında gelişmiş baskı çözümleri sunarak büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan öncü teknolojileri hayata geçiriyor ve gördüğü yoğun talep açısından Avrupa’nın lider yazıcı markaları arasında yer alıyor. Marka, çığır açan bir hamleyle geliştirdiği dijital LED baskı teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü, çevre dostu baskı çözümleri sunarak sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

OKI, ödüllü yazıcı ve MFP’lerden oluşan geniş portföyüne ek olarak baskı ve belge akışlarının optimizasyonuna yardımcı olan bir dizi hizmet de sunuyor. OKI ürünleri, yazılım teknolojileri ve araçlarının birbirine entegre olduğu bir paket halinde; işletmelerin baskı ve belge maliyetlerini, ofis tabanlı veya mobil olarak ya da bulut ortamında güvenli bir biçimde kontrol etmelerine yardımcı oluyor.

Penta Teknoloji, OKI’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN