Snow Software Hakkında

Snow Software’in misyonu, kurumların kullandıkları yazılım ve bulut hizmetleri için fazladan ödeme yapmalarının önüne geçmektir.

Snow Software, günümüzdeki birçok kuruluşun kontrol, bilgi veya uyum eksikliği sebebiyle yazılımları için gereğinden fazla ödeme yaptığını düşünmektedir. Bu soruna bir çözüm üretmek amacıyla, her yıl kurumsal yazılımlara harcanan 326 milyar doların doğru bir şekilde harcandığından emin olmak ve kurumların ne bir eksik ne bir fazla olacak şekilde kullandıkları yazılımlara uygun lisanslara sahip olmalarını sağlamak için Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) çözümleri sağlamaktadır.

Dünya çapındaki 6 binden fazla kurum; mobil ortamdan masaüstüne, veri merkezlerinden buluta 11 milyondan fazla cihazdaki yazılım lisanslarını yönetmek için, Snow Software'in kurum içi ve bulut tabanlı SAM çözümlerinden yararlanmaktadır.

Merkez ofisi Stockhold, İsviçre'de bulunan Snow Software, dünyanın en büyük Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) çözümleri geliştiricisidir ve diğer tüm üreticilere kıyasla daha fazla yerel ofis ve bölgesel destek merkezine sahiptir.

Penta Teknoloji, Snow Software’in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN