Veeam Hyper-Availability Platform

Dijital dönüşümün motoru ve önemli, uygulamaya geçirilebilir bilgilerin kaynağı olan veriler başarınız için son derece önemlidir. Bununla birlikte aynı veriler bazı zorluklara yol açar. Hiper büyüme dâhil olmak üzere, dijital evrenin boyutu her iki yılda bir ikiye katlanmaktadır. Aynı zamanda hiper yayılım da verilerin uygulamalara, cihazlara ve birden çok buluta dağılması anlamına gelir.

Veeam Hiper-Erişilebilirlik Platformu verilerinizin kural tabanlı değil davranış tabanlı yönetilmesini sağlayarak daha "akıllı" ve kendi kendini yönetebilir hale gelmesine, böylece tüm uygulamalarda ve tüm bulut altyapılarında kesintisiz erişilebilir olmasına yardımcı olan en kapsamlı çözümdür. 

Veeam Hiper-Erişilebilirlik Platformu aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Yedekleme ve Kurtarma / Replikasyon ve Yük Devretme

Yedekleme ve Replikasyon Hiper-Erişilebilirlik Platformuna güç veren motorun ana bileşenleridir. Yedekleme ve Kurtarma, Replikasyon ve Yük Devretme gibi temel Veeam özellikleri Veeam Backup & Replication ve Veeam Availability Suite gibi Veeam'in en güçlü ürünlerinin temelini oluşturur. Bunlar Veeam'in her bulutta her uygulama ve her veri için Hiper-Erişilebilirlik sağlamasına olanak tanır.

Evrensel API'ler

Entegrasyonlar en üst düzeyde Kesintisiz çalışırlık ve SLA'lar elde edilmesini, operasyonel verimliliğin iyileşmesini ve mümkün olan en iyi sonuçların sunulmasını sağlar. Veeam geniş bir iş ortağı ekosisteminde entegrasyonlar ve arayüzler sağlar. Bunların arasında VMwareMicrosoft ve Nutanix gibi hipervizör entegrasyonu; HPENetAppDell EMCCiscoPure Storage, Infinidat, Huawei ve IBM gibi iş ortakları dahil olmak üzere Evrensel Depolama API'leri aracılığıyla depolama entegrasyonu ve Microsoft Exchange, SharePoint, Active Directory, SQL, Oracle gibi kritik uygulamalar içeren arayüzler yer alır.

DataLabs

Veeam DataLabs™ riski azaltır ve hiçbir iş kesintisi yaşamadan yeniliğe odaklanmanızı sağlar. Veeam DataLabs yeni özellikleri ve güncellemeleri test edip tasarlamanızı, güvenlik ve uyumluluk testleri gerçekleştirmenizi ve üretim sistemlerinizde herhangi bir kesinti olmadan kapasite planlamanızı yönetmenizi sağlar. Veeam DataLabs Dijital Yaşamınızda hiçbir kesinti olmadan daha hızlı dijital hizmet sağlamanıza yardımcı olur.

Görünürlük ve İzleme

Kurumsal paydaşların kullanabilmesi amacıyla her veri, her uygulama ve her bulut için görünürlük BT altyapınıza dair "her şeyi kapsayan tek bir görünüm" ve hizmet sağlayıcılarınıza sunabileceğiniz yönetim özellikleri elde edin. Veeam ONE ile kullanıcılar tüm iş yüklerine görünürlük kazandıran güçlü bir izleme, raporlama ve kapasite aracından yararlanabilir. Hizmet sağlayıcılar, müşterilerine yenilikçi bilgiler sağlayacak görünürlük ve merkezi yönetim özellikleri barındıran Veeam Availability Console'u kullanabilir. Ayrıca System Center için Veeam Management Pack, Microsoft System Center yöneticilerinin BT ile ilgili daha iyi kararlar alabilmeleri için uygulamadan donanıma görünürlük sağlar.

Bulut

Buluta giden, buluttan alınan ve bulut içindeki verilerinizi koruyun.

Veeam; Amazon Web Services (AWS)Microsoft CloudIBM Cloud gibi önde gelen bulut sağlayıcıları ve 18.000'den fazla yönetilen bulut sağlayıcı ile güçlü işbirliği ortaklarıyla ve sorunsuz teknoloji entegrasyonları sayesinde çoklu buluttan yararlanan kuruluşlar için veri koruma çözümleri sunmanın yanı sıra verilerinizin tüm bulutlarda korunmasına yardımcı olmak üzere çalışır.

SaaS

SaaS verileriniz için tam erişim, denetim ve korumaya sahip olun.

Microsoft Office 365 için Veeam Backup; Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş dahil olmak üzere Office 365 verilerinize erişiminizi ve bu verilerin kontrolünü kaybetme riskini ortadan kaldırır. Böylece verileriniz her zaman hiper erişilebilir ve koruma altında olur.

Fiziksel

Uç nokta ve fiziksel sunucular çoğu kuruluşta veri kullanım alanının son derece önemli bir bileşeni olmaya devam etmektedir. Fiziksel iş yükleri dahil olmak üzere TÜM iş yükleri için Hiper-Kesintisiz çalışırlık son derece önemlidir. Fiziksel sunucular ve uç noktalar çoğu kuruluşun iş sürekliliği ve daha da büyümesi için büyük önem taşır. Veeam, Microsoft Windows ve Linux için Veeam Agent'lar ile Windows ve Linux fiziksel sunucuları ve iş istasyonları için Hiper-Kesintisiz çalışırlık sağlar.

Düzenleme ve Otomasyon

İhtiyaçları öngörerek ve çoklu bulut dünyasında talepleri güvenli şekilde karşılayarak riski azaltır, yenilikleri hızlandırır. Düzenleme ve Otomasyon süreçleri, iş yükü mobilitesi ve Akıllı Veri Yönetimi elde etmek için son derece önemlidir. Veeam Availability Orchestrator; Veeam yedeklerinin ve replikalarının tanımlı bir felaket kurtarma planı, kesintiye neden olmayan test ve otomatik belgeleme, güncelleme ve raporlama ile düzenlenmesini sağlar. Böylece başka bir siteye sorunsuz bir şekilde yük devredebilir ve uyumluluğu daha kolay sağlayabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN