Veeam Hakkında

Günümüz verilerinin hiper büyümesi ve yayılımı nedeniyle geleneksel veri yönetimi artık yetersiz kalıyor. Verilerin Hiper Kesintisiz Çalışır durumda olması gerekiyor.

Buna ulaşmak geleneksel veri yönetimi ve kurtarması, veri koruma ve veri güvenliği disiplinlerini birleştiren yeni bir yaklaşım gerektiriyor. Verileri hem akıllı hem de nihai olarak kendi kendine yöneten duruma ulaştırmak için davranış tabanlı yönetime geçmek gerekiyor.

Çoklu bulut ortamlarda erişilebilirlik bakımından lider olan Veeam®, müşterilerin Akıllı Veri Yönetiminde onlara yardımcı olmak üzere eşsiz şekilde konumlandırılmıştır.

Hiper erişilebilir gelecek şimdi başlıyor

Günümüzde veriye dair yeni bir beklenti mevcuttur. Beklenti; yeni bir yapay zekâ oluşumuyla otomatik olarak ihtiyaçları sezip talepleri oluşmadan karşılaması ve çoklu bulut altyapıları arasında güvenle dolaşabilmesi yönündedir. Bunun sonucu ise, şirketlerin yeni dijital hizmetler ve deneyimler için oluşan ihtiyaçlarıdır.

2006'dan bu yana Akıllı Veri Yönetimine öncülük ediyoruz

Veeam® yıllar boyunca kurumların modern veri taleplerini karşılayacak yenilikçi çözümlere öncülük etti ve sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine sahip.  

Veeam Hiper-Erişilebilirlik Platformu müşterilerin veri yönetimini otomatik hale getirme ve verilerin Hiper-Erişilebilir olmasını sağlama yolculuğunda onlara yardımcı olabilecek eksiksiz bir çözümdür. Fortune 500'de yer alan %80 şirket ve Global 2.000'in %58'i olmak üzere dünya çapında 320.000 şirket bizimle çalışıyor. Sektör ortalamasının 2,5 katına ulaşan müşteri memnuniyeti sektörde elde edilen en yüksek puanlardır. Küresel ekosistemimizde 59.000 kanal iş ortağı; özel bayi olarak Cisco, HPE, ve NetApp ve yaklaşık 19.000 bulut ve hizmet sağlayıcı yer almaktadır.

Penta Teknoloji, Veeam'in Türkiye distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN