Veeam'e Geçme Nedenleri

Her gün gitgide daha fazla sayıda geleneksel yedekleme müşterisi Veeam®'e geçiyor. Neden mi? Çünkü istemci-sunucu çağı için tasarlanan teknolojiler, günümüz işletmelerinin karma bulutta çalıştırılan herhangi bir BT hizmetini dakikalar ve hatta saniyeler içinde geri yükleyebilme talebi olan 7.24.365 Kesintisiz Çalışırlığı sağlayamıyor.

Veeam, dünya genelinde 255.000 müşteriye yardımcı olup 14,7 milyon sanal makineyi koruyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Geçiş yapmaya hazır mısınız?

Müşteri memnuniyeti
Veeam'in sektör ortalamasının iki katı olan Net Tavsiye Skoru (NPS), 10 Veeam müşterisinin 9'unun Veeam'i çalışma arkadaşlarına ÖNERDİĞİNİ ortaya koyuyor.

Hizmet Düzeyi Sözleşmesi (SLA) hedeflerinizi tutturun ve hedefleri fazlasıyla karşılayın
IDC'ye göre Veeam müşterileri, kurtarma zamanı ve noktası hedefi (RTPO™) SLA'larının %91'ini karşılıyor; önceki geleneksel sağlayıcılarda ise bu oran yalnızca %69.

Güvenilirlik
Veeam'in sektör lideri müşteri desteğiyle birlikte iş yüklerinizin tamamı için patentli otomatik yedekleme ve replika testi VE kurtarma doğrulaması sayesinde geceleri daha rahat uyuyun.

Proaktif etkinliklere odaklanma
Her üç Veeam müşterisinden ikisi, sanal iş yükleri veya uygulamaları korumak üzere herhangi bir ajan olmadan Kesintisiz Çalışırlık altyapılarını yönetmek için %35 daha az zaman harcıyor.

Maliyetten tasarruf edin ve kaynakları en üst düzeye çıkarın
Veeam'e geçen müşteriler, yılda ortalama 50.000 $ tasarruf ederken yedekleme performansını artırdı ve kesinti süresini azalttı. Veeam Kesintisiz Çalışırlık sağlar, tepkisel yedekleme ve replikasyon faaliyetlerini azaltır ve kuruluşların büyümeye odaklı kaynaklarını en üst düzeye çıkarmasını sağlar.

Sadelik
Geleneksel sağlayıcıların yenilik geliştirme konusunda geri kalmaları ve azalan pazar payları, Veeam'in yakaladığı ileriye dönük hareket ile taban tabana zıttır. Veeam işte bu nedenle Gartner IDCve Ovum tarafından veri koruma ve Kesintisiz Çalışırlık çözümlerinin en iyisi olarak seçilmiştir.

Kapsamlı bulut teklifi
Forbes Cloud 100 listesinin ilk gününden bu yana listede yer alan Veeam, herhangi bir bulut veya konumdaki iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık sağlayarak BT yatırımlarını en üst düzeye çıkarır ve esnekliği artırır.

Güçlü yetenekler
Katman 1 Microsoft uygulamaları için anında, ajansız kurtarma ve neredeyse kesintisiz veri kullanılabilirliği sağlayan gelişmiş replikasyon yetenekleri gibi sektör lideri özellikleri nedeniyle Veeam'in yetenekleri geleneksel yedekleme çözümlerini geride bırakır.

Veeam'in büyümesi
Veeam'in her ay 4.000'in üzerinde yeni müşteriyle birlikte, her sürümünde yeni  ve güçlü yetenekler eklemesi sürekli büyüdüğünü gösteriyor.

İnovasyon geçmişi
Geçtiğimiz 12 ayda 50.000'den fazla şirket Veeam'e geçiş yaptı. Neden mi? Çünkü Veeam, yedeklemeden Kesintisiz Çalışırlığa geçiş için gerekli vizyon ve yetenekleri en önce sağlama konusunda kendini kanıtlamış bir geçmişe sahip inovasyon lideridir.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN