ViewSonic Hakkında

ViewSonic, 1987 yılında kurulmuş ve görüntüleme sektöründeki ana oyunculardan birisi olarak görüntülemenin, günlük yaşantımızın değişiminin bir parçası olduğuna inanmıştır. ViewSonic 30 yılı aşkın süredir görüntüleme teknolojileri geliştirerek bu konuda pazar liderliğini kanıtlamıştır. Dünya genelinde 30' dan fazla ülke ofisi ve 125' ten fazla ülkede satılan pazara hükmeden yenilikçi ürünleri ve iş ortaklarına verdiği önem bunun göstergesidir.

ViewSonic, kullanıcılarına geniş bağlantı alternatiflerine sahip, sadece görüntüleme ve sunum çözümlerine odaklanmış, eğitim sektöründen kurumsal toplantı salonlarına, multimedya sistemlerinden profesyonel çözümlere kadar LED monitörler, dokunmatik ekranlar, projeksiyon cihazları, geniş format kurumsal ekranlar ve sanal masaüstü uygulamaları ile birlikte geniş bir çözüm ailesi sunmaktadır. Tüketici ve iş ortaklarının özel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş tamamlanmış, akıllı, interaktif ve entegre olan teknoloji çözümlerini buluşturmayı hedeflemektedir.

Temel iş felsefesi, etkileyici kullanıcı deneyimi ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamak üzerine kuruludur. Herkesin “See the Difference” yani farklılıkları görmesini arzu eden Viewsonic, bunu hem iş hayatına hem de kullanıcılarına ulaştırmak amacıyla kendi dalında en başarılı iş ortakları ve en iyi teknoloji sağlayıcıları ile birlikte çalışır.

Penta Teknoloji, ViewSonic’in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN