ViewSonic Hakkında

Görüntüleme teknolojilerinin, günlük yaşantımızda değişimin bir parçası olduğuna inanan ViewSonic, 1987 yılından beri sektöründeki lider markalar arasında başı çekiyor. 30 yılı aşkın süredir görüntüleme teknolojileri geliştiren ve bu konuda pazar liderliğini sürdüren ViewSonic, dünya genelinde 30'dan fazla ülke ofisi, 125'ten fazla ülkede kullanıcılarla buluşan yenilikçi ürünleri ve iş ortaklarına verdiği önemle öne çıkıyor.

Sadece görüntüleme ve sunum çözümlerine odaklanarak kullanıcılarına geniş bağlantı alternatiflerine sahip ürünler sunan ViewSonic, eğitim sektöründen kurumsal toplantı salonlarına, profesyonel multimedya sistemlerinden eğlence sektörüne kadar her alanda kullanıma uygun LED monitörler, dokunmatik ekranlar, projeksiyon cihazları, geniş format kurumsal ekranlar ve sanal masaüstü uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. ViewSonic, kullanıcılarına ve iş ortaklarına onların özel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen akıllı, interaktif ve entegre teknolojik çözümler sunmayı hedefliyor.

Temel iş felsefesi, etkileyici kullanıcı deneyimi ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamak üzerine kurulu olan ve herkesin farklılıkları görmesini arzu eden ViewSonic, bu amaca yönelik olarak kendi dalında en başarılı iş ortakları ve en iyi teknoloji sağlayıcılarıyla birlikte çalışıyor.

Penta Teknoloji, ViewSonic’in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN