Sürücüyü Yükleme

Önemli: Cihazınıza önceden yüklenmiş bir sürücü yoksa düzgün şekilde çalışabilmesi için cihazınızın sürücüsünü yüklemeniz gerekir. Cihazınızda önceden yüklenmiş bir sürücü olup olmadığını öğrenmek için Hızlı Başlangıç Kılavuzu'na başvurun.

  1. Wacom Drivers (Sürücüler) sayfasına gidin.
  2. Bilgisayarınızın işletim sistemine karşılık gelen en yeni sürücünün yanındaki Download (İndir) simgesine tıklayın.
  3. Sürücü yükleme işlemini tamamlamak için talimatları izleyin.

Sürücüyü Güncelleme

Güncellenmiş sürücüler, Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) ve Wacom Drivers (Sürücüler) sayfasında düzenli olarak kullanıma sunulur. Cihazınızın en yeni özelliklere ve işlevlere sahip olması için bunları düzenli olarak kontrol edin ve güncelleyin.

  • Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) öğesinden, Updates (Güncellemeler) öğesini seçin ve ardından yüklemek için güncellemeye tıklayın.
  • Cihazınızda Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) yoksa en yeni güncellemeleri bulmak için Wacom Drivers (Sürücüler) sayfasına gidin.

Not: Sürücüyü kaldırırsanız cihazınız çalışmaz. Sürücüyü kaldırırsanız cihazınızın tekrar çalışması için en güncel sürücüyü sürücüler sayfasından yeniden yükleyin. Sürücü yeniden yüklendiğinde cihazınız varsayılan ayarlara geri döner.

Wacom ile ilgili tüm sorularınızla ile ilgili bilgi almak için wacom@penta.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN