Wacom Intuos ile Yaratıcı Olmanın Yeni Yollarını Keşfedin
Hafif, ultra hassas kalemi ve ücretsiz yazılımları* ile tarzınıza uygun olan Wacom Intuos, en çılgın fikirlerinizi hayata geçirecek şekilde tasarlanmıştır.

Yaşa Cesaret Et Yarat


Büyülü Tasarımların Hayat Kazandığı Yer

Dijital çizim, resim veya fotoğraf düzenleme... Yaratmayı sevdiğiniz şey her ne olursa olsun, Wacom Intuos fikirlerinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, üç adede kadar ücretsiz yaratıcı uygulama da içerir*.

Wacom Intuos ile deneyimleyeceğiniz ilk şey, kalemin hissettirdiği doğallıktır. 4K basınç hassasiyeti seviyesi ve ergonomik tasarımı sayesinde daha hassas ve rahat bir kullanım deneyimlemenizi sağlar.

Yeni ve canlı bir tasarıma sahip Intuos grafik tablet, Small ve Medium olmak üzere iki farklı boyutta sunulur. Her iki boyutun da 4.2 Bluetooth bağlantılı modeli mevcuttur.

Wacom Intuos'unuzu seçtikten sonra, üç adede kadar yaratıcı uygulamayı da ücretsiz olarak indirebileceksiniz: Corel® Painter® Essentials™ 6, Corel® Aftershot™ 3 ve CLIP STUDIO PAINT PRO.

Ultra Güçlü Kalem

Wacom Intuos ile deneyimleyeceğiniz ilk şey, kalemin hissettirdiği doğallıktır. EMR (Elektromanyetik Rezonans) teknolojisi sayesinde, 4.096 basınç hassasiyeti seviyesine sahip bataryasız kalem, tasarımınız boyunca aralıksız bir doğal çizim deneyimi sunar. Ayrıca, kalemin ergonomik tasarımı ve hafifliği elinize rahat bir şekilde oturmasını sağlayarak kullanımınıza hem rahatlık hem de hassasiyet katar.*Ücretsiz yazılımınızı indirmek için kişisel verilerinizle bir Wacom kimliği oluşturarak veya oturum açarak Intuos'unuzu kaydetmeniz gereklidir. Yazılım sağlayıcıları ekstra kayıt gerektirebilir. Mevcut yazılımların sayısı modele göre değişiklik gösterir.

 
Satın almak için aşağıdaki linklere tıklayın

 

DETAYLI BİLGİ ALIN

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN