Xerox Hakkında

Merkezi ABD, Connecticut’ta bulunan Xerox, 160’tan fazla ülkede 140 binden fazla çalışanı ile iş süreçleri hizmetleri, baskı ekipmanları ve ticari yazılımlar alanında sunduğu çözümlerle hem kamu hem de özel sektör kuruluşlarına hizmet veriyor.

Xerox, Xerografi’nin icadından beri kullanıcıların ve kuruluşların işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Bugün, baskı süreçleri, yazıcılar ve sarf malzemelerinin yanı sıra doküman yönetiminde dünya lideri olan Xerox, kullanıcıların işlerinde daha verimli olmalarını sağlıyor.

Xerox, ofis ortamına ve üretime yönelik mevcut cihaz ve sarf malzemelerinin yanı sıra, gerçek uçtan uca çözümleri ile çok farklı sektörlerde ve alanlarda işinizi ve belgelerinizi yönetmenize yardımcı olacak geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunuyor. 1989 yılından beri Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermaye ile faaliyet gösteren Xerox’un Türkiye yönetim merkezi İstanbul’da yer alıyor.

Xerox Türkiye, bağımsız araştırma kuruluşlarının raporlarında uzun yıllardır hizmet verdiği alanlarda pazar lideri veya pazarın önde gelen şirketleri arasında gösteriliyor. Penta Teknoloji, Xerox'un yetkili distribütörüdür.

Penta Teknoloji, Xerox'un yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN