Marmaris Grand Yazıcı Club Turban’ın Teknoloji Ortağı; ZYXEL

Kurum

Grand Yazıcı Club Turban Marmaris

Çözüm

WAC6552D-S, WAC6553D-E, ZYXEL GS-108S, NWA1123-AC PRO, MSG-3520-28F, GS1900-10HP, SFP LX Modül, ZYXEL GS1920-24HP V2 24P

Amaç

Otelin odalar, lobi ve sosyal aktivitelerinin gerçekleştirildiği alanlar ve havuz bölümünde misafirlerinin interneti hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için network altyapısının kurulmasına ve aktif ağ cihazlarının tek noktadan kolayca yönetilebilmesine ihtiyaç vardı.

Marmaris’in masmavi sularını gözlerinizin önüne seren konumu, çam kokuları ve kuş sesleriyle bütünleşmiş doğası ile Marmaris Grand Yazıcı Club Turban, misafirlerine huzur ve konfor dolu bir tatil vaat ediyor. Hem dinlenerek, hem de eğlenerek huzur dolu bir tatil hayal edenlerin uğrak noktası; Marmaris Grand Yazıcı Club Turban, misafirlerine birinci sınıf tatil keyfini yaşatmayı hedefliyor.

224 tanesi villa olmak üzere toplam 530 oda kapasitesi bulunan otel, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları,  tenis kortları, su sporları aktiviteleri, 330 m uzunluğunda plajı, güneşlenme platformları, animasyonlar, konserler, dans ve müzik etkinlikleri ile tatil anlayışını doruğa çıkarıyor.

Marmaris Grand Yazıcı Club Turban, tatil severler için olduğu kadar iş dünyası için de benzersiz seçenekler sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının kongre ve seminerlerine ev sahipliği yapan otel, Ege Bölgesi’nin en yüksek kapasiteli konferans ve kongre salonuna da sahip bulunuyor.

Marmaris Grand Yazıcı Club Turban, teknolojinin en yeni olanaklarıyla donatılmış, üçe bölünebilme özelliğine sahip olan salonlarına ek olarak, 9 adet workshop salonu ile de firma ve kuruluşlar için hizmet veriyor.

Dijital dönüşüm projesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Marmaris Grand Yazıcı Club Turban, iletişim altyapısını Zyxel’e emanet etti.

Zyxel’in projede kullanılan GS1920v2 serisi switchleri, artan iş taleplerine göre şirket ağlarının genişletebilmesine olanak tanıyor. GS1920v2 yüksek performans, PoE işlevselliği ve ücretsiz Nebula Merkezi Yönetim desteği özellikleri ile öne çıkıyor. Kolay kurulum ve yönetim imkanı sunan Nebula Ürün Ailesi; kablosuz access point, switch ve güvenlik çözümlerini kapsayan uçtan uca geniş ürün seçeneği sunuyor.

Zyxel’in projede kullanılan diğer ürünleri WAC6553D-E ve WAC6552D-S model access pointleri yüksek çekim gücü ve dayanıklı yapısı ile dış ortamda yüksek performans sağlıyor.

NWA1123-AC PRO, piyasadaki diğer access pointlere göre üstün kablosuz performans sunuyor. Ürünün Nebula desteği sayesinde ise bağımsız veya bulut yönetimi arasında kolayca geçiş yapabiliyor.

Zyxel’in iş ortağı Arma Bilişim ile dijital dönüşüm projesini başarı ile tamamlayan otel, network altyapısını güçlendirmenin yanı sıra otel bünyesindeki tüm yaşam alanlarındaki WiFi erişim hızı ve kalitesini en üst noktaya taşıdı.

Dosyayı indirmek için tıklayınız

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN